Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska przyjaźnią się od lat. Teraz fotograf zdradził tajemnicę aktorki

Katarzyna Leszczyńska 26.02.2018
Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka
Fotografia: Instagram/Marcin Tyszka

Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska przyjaźnią się od lat. Fotograf opowiedział, jaka aktorka jest w gronie przyjaciół i przy okazji zdradził jej sekret. Tego się nie spodziewaliśmy, ale podoba się nam. 

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka przyjaźnią się od lat. Zarówno na arenie zawodowej, jak i tej nieco bardziej prywatnej. Kożuchowska często współpracuje z Tyszką, który jest fotografem. Ostatnio wspólnie przygotowywali kampanię reklamową dla marki Avon. Wspólnie też lubią spędzać wolne chwile i od czasu do czasu dzielą się fotografiami z nich na portalach społecznościowych. Widać, że doskonale się dogadują.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała nową fryzurę. Fanki komplementują: Klasa

Ostatnio Marcin Tyszka w rozmowie z portalem „Newseria” zdradził tajemnicę dotyczącą Małgorzaty Kożuchowskiej, której nikt z nas się nie spodziewał. Aktorka zawsze prezentuje się perfekcyjnie i zachowuje klasę na imprezach branżowych. Okazuje się jednak, że z dala od mediów, w gronie najbliższych przyjaciół, lubi zaszaleć.

Prywatnie, kiedy czuje się bezpiecznie, jest mega wyluzowaną kobietą, z ostrym poczuciem humoru, potrafi też wypić niejedną butelkę Prosecco i przede wszystkim cieszy się życiem – powiedział fotograf.

Jak się okazuje, choć aktorka musi łączyć pracę na planie niejednej produkcji z byciem mamą i często pojawia się na przyjęciach branżowych, potrafi też znaleźć czas dla przyjaciół. Wtedy pozwala sobie na odreagowanie wszystkiego.

Spędzamy fantastyczny czas, łażąc po parku, chodząc na wino, kładąc się o piątej rano. Później każde z nas wraca do swojego życia, Małgosia jeszcze do rodziny, ale ten sentyment pozostaje – dodał Tyszka.

Choć nie spodziewaliśmy się takich szaleństw po aktorce, wcale nas nie bulwersują, wręcz przeciwnie. Takiej relacji Kożuchowskiej i Tyszce naprawdę wielu może zazdrościć. Aktorka przyjaźni się również z innym jurorem „Top Model”, Dawidem Wolińskim. Z nim także od czasu do czasu publikuje zdjęcia.

Zobacz także: Woliński na archiwalnym zdjęciu z Kożuchowską. „Nigdy nie publikowane”. Można ich nie poznać

Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram/Marcin Tyszka
Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram/Marcin Tyszka
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów