Tymański już się pocieszył i pokazał zdjęcie nowej dziewczyny. Fani: "Pełnoletnia?"

Marianna Bereza 07.06.2019
Tymon Tymański
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Kim jest jego wybranka?

Tymon Tymański jest ostatnio na ustach wszystkich za sprawą swojej niefortunnej wypowiedzi o otwartym związku z żoną i "spaniu w cudzych łóżkach". Muzyk zapewniał, że jego partnerka jest bardzo tolerancyjna, a relacja z nią "cudowna i otwarta". Okazało się jednak, że Maria Tymańska o niczym nie wiedziała.

Dzień po opublikowaniu wywiadu żona Tymańskiego ogłosiła, że już od dawna nie są razem. Słowa Tymańskiego tylko utwierdziły ją w przekonaniu, że jej decyzja była słuszna.

Przypomnijmy, Maria Bros i Tymon Tymański wzięli ślub w 2013 roku i doczekali się dwójki dzieci, Luny i Teo. Choć artysta przez chwilę próbował ratować małżeństwo, a nawet dodał, że jego słowa o zdradach to żart, nie przeszkodziło mu to wkroczyć w nowy związek. Trzeba przyznać, że długo nie był samotny.

Tymon Tymański pokazał nową dziewczynę

Tymański opublikował na Instagramie zdjęcie kolejnej partnerki. "My love" - podpisał fotografię. Fani nie zostawili na nim suchej nitki.

Dlaczego mężczyźni w pewnym wieku tracą rozum?

Pełnoletnia? 

Tymon, a ty przed chwilą nie miałeś żony? Trochę przeginasz.

Głowa siwieje, d*pa szaleje - pisali w komentarzach.

Jak podaje "Fakt", para jest razem od kilku tygodni i żyje w związku na odległość. Tymański i tajemnicza nieznajoma mieli się poznać około pięć lat temu podczas pracy przy okładce płyty muzyka. Podobno Greta, bo tak się przedstawia, jest studentką i dorabia jako makijażystka. 

Myślicie, że tym razem Tymon dochowa wierności?

Zobacz także: Reni Jusis i Tomek Makowiecki już po rozwodzie! Para spędziła razem 12 lat

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów