Tym razem to książę Harry złamał protokół. Wzruszające nagranie podbija sieć!

Hanna Skowron 07.10.2018
Harry i Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Internauci są zachwyceni!

Media regularnie rozpisują się o księżnej Meghan, która łamie zasady królewskiego protokołu. Jej mąż jest obyty z sytuacjami na dworze, dlatego takie sytuacje raczej mu się nie zdarzają. Tym razem jednak Harry zdobył się na niecodzienny i wyjątkowo spontaniczny gest.

Harry złamał królewski protokół

Harry i Meghan otrzymali w prezencie ślubnym od królowej tytuły księcia i księżnej Sussex. Małżonkowie znaleźli czas, by odwiedzić region. Książęta nie zawiedli poddanych i wybrali się na niezapowiedziany spacer. Chętnie podchodzili do tłumu ustawionego za balustradą i pozowali do wspólnych zdjęć.

W pewnym momencie Meghan podeszła do starszej kobiety, przywitała się z nią i zapytała, jak się nazywa. Nieznajoma przedstawiła się jako 80-letnia Lydia z Hastings i skomplementowała wygląd księżnej. Chwilę później do pań dołączył Harry, który ku uciesze poddanych, pocałował staruszkę w rękę. Jak donosi express.co.uk, całe zdarzenie zostało uchwycone telefonem komórkowym przez jedną ze studentek.

Królewski protokół zabrania członkom rodziny królewskiej spoufalać się z poddanymi. Wygląda jednak na to, że Meghan i Harry nie zamierzają z tego zrezygnować.

Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów