Tylko jedna kobieta wystąpi w roaście Popka. Z pewnością nie będzie "Najsłabszym ogniwem"

Redakcja 14.02.2017
Popek
Fotografia: East News

Ciekawe, czy uczestnicy zdecydują się na seksistowskie żarty. 

Był już roast Kuby Wojewódzkiego i Michała Szpaka, jednak oba show nie spotkały się z dużym uznaniem widzów. Jedni twierdzili, że prezentowane żarty były zbyt grzeczne, dla innych zbyt proste, jeszcze inni oburzali się, że padały zbyt mocne słowa. 11 marca w Hali Koło w Warszawie odbędzie się jednak roast wytatuowanego rapera i zawodnika KSW Pawła Popka Mikołajuwa - znanego jako "Król Albanii".

Celebryta jest tak ekscentryczny, że perspektywa tego wydarzenia ekscytuje nie tylko jego fanów. Można spodziewać się ostrej jazdy bez trzymanki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się ludzie związani z polską sceną hip-hopową, na przykład raper Sobota i Juras, stand - upowcy, na przykład Paweł Chałupka oraz Patryk Czebańczuk, współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski, komik Bilguun Ariunbaatar i YouTuber Maciej Dąbrowski. Te osoby swoją obecnością nie zaskakują.

Kazmiera Szczuka
Fotografia: East News

Popek, jesteś najsłabszym ogniwem

W roaście Popka weźmie udział tylko jedna kobieta. I to ona jest chyba najbardziej sensacyjną uczestniczką. Polityk, feministka, znana z ciętego języka i bezkompromisowego podejścia do życia - Kazimiera Szczuka, szerokiej publiczności znana jako bezwzględna i niemiła prowadząca teleturniej "Najsłabsze ogniwo" z 2004 roku. 

Krytyczka literacka, nauczycielka akademicka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ale także jedna z najbardziej znanych działaczek feministycznych w Polsce. Kompletne przeciwieństwo Popka – czytamy odnośnie Szczuki na stronie wydarzenia na Facebooku. Król Albanii tyle w swoim życiu narozrabiał, że można by napisać o tym dziesięć książek... ale z racji, że nigdy w życiu żadnej nie przeczytał, to zrobimy najgrubszy roast jaki Matka Ziemia widziała. Popek to prawdziwy człowiek renesansu – śpiewa, tańczy, w mordę dać potrafi, a biały proszek reklamuje lepiej niż Zygmunt Chajzer –opis bohatera roastu faktycznie przedstawia go jako zupełne przeciwieństwo Kazimiery.

Ci, którzy wystąpią na scenie w Hali Koło, nazywani są śmiałkami i samobójcami. Roast poprowadzi dziennikarz Łukasz Sychowicz z TVN Turbo i prezenter Radia Zet Marcin Sońta. Miejmy nadzieję, że jakość show będzie tak dobra, jak obiecują organizatorzy. Żadna mama nie będzie damą, a łzy będą leciały jak wodospady. Trzeba to zobaczyć na własne, niewytatuowane oczy! Dlatego żadne heszke w meszke, tylko wyciągajcie wszywki i widzimy się na miejscu - 11 marca, g. 20:00, Hala Koło – czytamy na Facebooku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów