Tych urodzin Jennifer Aniston nie będzie dobrze wspominała. Jej mąż przygotował niemiłą niespodziankę

Anna Respondek 15.02.2018
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

O problemach w małżeństwie Jennifer Aniston media informowały od dawna. Jej urodziny mają potwierdzać tę tezę. 

Jennifer Aniston 11 lutego obchodziła 49. urodziny. Aktorka wraz z przyjaciółkami, w tym Courteney Cox, urządziła huczną imprezę i wybrała się na miasto. Na opublikowanych zdjęciach brakowało jednak jednej osoby, męża Aniston, Justina Therouxa

Zobacz także: Aniston w zaskakujący sposób komentuje możliwość powrotu do "Przyjaciół"

Media od kilku miesięcy podają, że w małżeństwie gwiazdy nie dzieje się zbyt dobrze. Para przechodzi podobno kryzys, który ostatecznie może zakończyć się rozwodem. Potwierdzeniem tej tezy mają być minione urodziny Aniston i to jak zachował się jej mąż. Okazuje się, że para żyje praktycznie cały czas na odległość i już niewiele ma ze sobą wspólnego. Justin większość czasu spędza w Nowym Jorku, natomiast Aniston w Los Angeles. 

Justin zaaranżował dla Jennifer małą i bardzo intymną kolację, o czym poinformował ją przez telefon, na kilka dni przed powrotem do Los Angeles na jej urodziny - twierdzi źródło portalu Lifeandstylemag.com. 

Wcześniej para nie widziała się przez miesiąc i praktycznie ze sobą nie rozmawiała, dlatego telefon Justina zaniepokoił Jennifer. Jak twierdzi informator portalu, Aniston po rozmowie była przekonana, że ich małżeństwo właśnie dotarło do krytycznego punktu. 

Jen jest przekonana, że Justin chce po cichu złożyć papiery rozwodowe. Przygotowuje ją do tego, a swoje wizyty traktuje jako coś obowiązkowego. To małżeństwo już się skończyło - dodaje bliski przyjaciel pary. 

Aniston i Theroux pobrali się w 2015 roku. W sierpniu 2017 roku Aniston opublikowała zdjęcie z 2. rocznicy ślubu, pod którym pisała, jak bardzo jest szczęśliwa

Zobacz także: Aniston i Jolie na jednej imprezie pierwszy raz od 3 lat. Niezręczna sytuacja?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów