Powstanie filmowa wersja „Breaking Bad”? Reżyser pracuje nad nową produkcją!

Sylwia Kropiewnicka 08.11.2018
główni bohaterowie serialu-kadr
Fotografia: East News

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów serialu "Breaking Bad"! Jego twórca pracuje nad pełnometrażowym filmem.

The Hollywood Reporter podaje, że reżyser serialowych hitów "Better Call Saul" i "Breaking Bad" - Vince Gilligan pracuje nad pełnometrażowym filmem, który również będzie kręcony w Nowym Meksyku. To na razie jedyne informacje, które zostały podane. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Jej wstępny tytuł to "Greenbrier".

To także pierwszy projekt, który Gilligan nakręci na mocy swojej umowy z Sony TV.  Umowa ta warta jest ponoć 50 milionów dolarów. 

"Breaking Bad" to niewątpliwie jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat. Historia nauczyciela chemii, który staje się przywódcą narkotykowego gangu przypadła do gustu milionom widzów na całym świecie. Dotąd powstało 5 sezonów serialu.

Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to kolejny spin-off, czy zupełnie nowa historia. Nie podano także, czy ktoś z ekipy Bryan Cranston, Aaron Paul, Bob Odenkirk i Jonathan Banks weźmie udział w nowym projekcie.

Projekt zapowiada się bardzo interesująco. Pozostaje tylko czekać na premierę.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz także: Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera skończyła już 20 lat. Jest podobna do sławnego taty?

Główne role w serialach, które stały się hitami na skalę całego świata, to dla aktorów przepustka do kariery. Którzy z nich dorobili się na tym fortuny?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów