Joanna Koroniewska wystąpi w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?!

Joanna Koroniewska w różowej bluzie na plaży nad Morzem Bałtyckim
Fotografia: Instagram/Joanna Koroniewska

Polsat już szykuje kolejną edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Producenci chcą, żeby w nowej odsłonie show wystąpiła Joanna Koroniewska. Co na to Dowbor?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" niemal od początków show cieszy się ogromną popularnością. Według najnowszych doniesień mediów, już niedługo ruszą nagrania do kolejnej edycji programu. W związku z tym producenci już kompletują ekipę gwiazd, które wezmą udział w rywalizacji. Jak donosi "Rewia", Polsat chce, żeby w nowej edycji pojawiły się bardzo popularne gwiazdy i walczy o to, żeby na udział w show zdecydowała się... Joanna Koroniewska!

Zobacz także: Dowbor dogryza Koroniewskiej w dniu urodzin. Tym razem skomentował jej wiek

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Koroniewska w nowej edycji show?

Joanna Koroniewska od dłuższego czasu jest na celowniku producentów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Twórcy show bardzo chcą, żeby gwiazda zgodziła się na występ w programie.

Tym razem również miała dostać propozycję udziału w programie.

Występ Joanny bez wątpienia dodałby smaczku całemu show. I na pewno przyciągnąłby nowych widzów. (...) Od początku istnienia programu wiele razy była namawiana, ale do tej pory zawsze odmawiała. Oboje z Maćkiem nie chcą łączyć życia prywatnego z zawodowym i dawać pretekstów do tego, by niepotrzebnie o nich plotkowano - zdradza jeden z pracowników stacji Polsat w rozmowie z "Rewią".

Przypomnijmy, że mąż Koroniewskiej, Maciej Dowbor, jest prowadzącym programu. Para, choć oboje są osobami znanymi w show-biznesie, rzadko dzieli się swoją prywatnością z mediami. Producenci show mają jednak solidne argumenty.

Producenci show są gotowi zapłacić jej specjalną stawkę - dodaje informator.

Myślicie, że w końcu uda im się przekonać Joannę do udziału w show? Z pewnością byłaby to dla niej niesamowita przygoda! Wiele gwiazd, które brały udział w programie, miło wspominają tę zabawę.

Zobacz także: "Jak parodia Dody"! Internauci zniesmaczeni występem Kalskiej w "TTBZ". Doda komentuje

Projekt tego grafika jest wyjątkowy i robi wrażenie! Tworzy kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów