Twierdzi, że z powodu wyglądu nie może znaleźć chłopaka. Uważa, że jest za ładna

Redakcja 11.05.2017
Cherelle Neille
Fotografia: www.instagram.com/chebella91/

Aspirująca aktorka chciałaby, aby mężczyźni traktowali ją poważnie. 

26-letnia Cherelle Neille uważa, że jest zbyt atrakcyjna i dlatego nie może znaleźć prawdziwej miłości. 

Cherelle Neille mieszka w Manchesterze i samotnie wychowuje córkę. Nie ma szczęścia w miłości, bo jak twierdzi, potencjalni partnerzy nie traktują jej poważnie i widzą w niej wyłącznie "cukiereczka". Jej zdaniem, winę ponosi jej zbyt doskonała twarz. 

Przeszkadza mi to, że jestem piękna. Sprawia, że mężczyźni myślą, że jestem nieprzyjemna, podczas gdy tak naprawdę jestem uroczą dziewczyną - powiedziała Cherelle Neille w rozmowie z Dailymail.co.uk. 

Cherelle Neille
Fotografia: www.instagram.com/chebella91/

Cherelle Neille 

"Katastrofa"

26-latka, która pracuje jako ekspedientka, przekonuje, że nie ma łatwego życia. Dla mężczyzn liczy się wyłącznie jej wygląd, a nie to, co chce powiedzieć i jakie ma wnętrze. Jej randki zawsze kończą się katastrofą, bo panom zależy wyłącznie na tym, aby pokazać się u jej boku, a później pochwalić się wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. 

Mój ostatni chłopak zaprowadził mnie do swoich przyjaciół i troszczył się tylko o to, żeby zrobić sobie ze mną zdjęcie. Żaden mężczyzna, z którym się spotykałam, nigdy nie był zainteresowany rozmową ze mną - powiedziała Cherelle Neille w rozmowie z Dailymail.co.uk. 

26-latka nie może liczyć też na wsparcie przyjaciółek, bo ich nie ma. Uważa, że kobiety zazdroszczą jej wyglądu, dlatego trudno jej nawiązać z nimi prawdziwą, zdrową relację. Również w sieci musi zmierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Podczas gdy jedni zachwycają się jej wyglądem, inni ją krytykują. 

Jedna z dziewczyn przesłała mi wiadomość o treści: "Myślisz, że jesteś ładna, ale nie jesteś. Idź się zabij" - powiedziała Cherelle Neille, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Aspirująca aktorka i modelka chciałaby, aby jej wygląd przestał przyciągać niewłaściwe osoby. Nie chce wyglądać inaczej, pragnie jedynie, aby mężczyźni zaczęli traktować ją poważnie. 

3
Fotografia: www.instagram.com/chebella91/
2
Fotografia: www.instagram.com/chebella91/
4
Fotografia: www.instagram.com/chebella91/
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów