Trudne chwile w rodzinie Przemysława Salety. Jego córka walczy o życie

Hanna Skowron 28.11.2018
Ewa Pacuła i Przemysław Saleta
Fotografia: TRICOLORS/East News

"Musimy się nauczyć żyć z tą chorobą" - mówi Ewa Pacuła, matka 24-latki.

Trudne chwile w rodzinie Przemysława Salety. Jego najstarsza córka Nicola, która od dziecka zmaga się z niewydolnością nerek, walczy o życie. Była żona boksera Ewa Pacuła w szczerym wywiadzie opowiedziała o stanie zdrowia 24-latki.

Nicola to córka Przemysława Salety i jego pierwszej żony Ewy Pacuły, siostry aktorki Joanny Pacuły. Od wielu lat ma problemy ze zdrowiem. W 2007 roku pięściarz oddał jej nerkę - według prognoz lekarzy miała pracować do 10 lat. Niestety, stało się inaczej. Po 6 latach Nicola wymagała kolejnej operacji.

Drugi przeszczep córki Salety się nie udał 

Dawcą miała zostać Ewa Pacuła, jednak jej ciąża uniemożliwiła operację. Na początku tego roku znalazł się inny dawca dla córki, niestety drugi przeszczep się nie przyjął. Nicola czuje się dobrze, ale musi być poddawana dializom. Ewa Pacuła w rozmowie z "Wideoportalem" opowiedziała o ciężkich chwilach, jakie przechodzi 24-latka. 

Drugi przeszczep się nie przyjął. (...) Po pół roku nerka poszła do kosza. (...) To jest bardzo skomplikowana sprawa, a lekarze nie są w stanie powiedzieć, dlaczego nerka krzepnie - mówiła była żona Salety.

Dodała, że córka będzie dążyć do kolejnego przeszczepu, ale na razie specjaliści muszą wyjaśnić, dlaczego przeszczep się nie udał.

Musimy się nauczyć żyć z tą chorobą. Nica albo będzie na dializie, albo po przeszczepie. Tak będzie wyglądało jej życie – podsumowała modelka.

Nicoli życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki, aby kolejny przeszczep zakończył się sukcesem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak wyglądały największe gwiazdy w dzieciństwie? Trudno je rozpoznać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów