Tropical Party na otwarcie Chillout Zone w Warszawie

Redakcja 30.05.2019
Tropical Party na otwarcie Chillout Zone w Warszawie
Fotografia: Materiały prasowe

W czasie pobytu w Chillout Zone mamy okazję poczuć się jak w tropikach, dlatego wielkie, medialne otwarcie salonu odbędzie się 5 czerwca pod hasłem „Tropical Party”.

Zapachy ananasów, kokosów, mango i innych owoców tropikalnych przeplatają się tu z najwyższej jakości perfumami. Wyborne wina, wspaniałe przekąski hiszpańskie, masaże dłoni świecą z wosku sojowego, oleju kokosowego i olejku eterycznego, a także  występ gwiazdy, która sprawi, że wszyscy poczujemy się jak na koncercie JLO! To wszystko czeka na nas tego wieczoru…

Kilka dni temu wystartowała 4 edycja „Projekt „Lady”. Dlatego przypomnijmy jedną z najciekawszych uczestniczek dotychczasowych edycji programu TVN. Marta Tomczak - do show przyszła w poszukiwaniu swojej "kobiecości". Trudno jej było porzucić wojskowe nawyki, których nabrała podczas służby w jednostce wojskowej Polskiej Marynarki Wojennej. Udało jej się jednak przejść spektakularną metamorfozę. Dzisiaj prowadzi własny biznes i … spodziewa się dziecka!

W „Projekt Lady” przedstawiana była jako kobieta o dwóch obliczach, która strzela z kałasznikowa i robi pompki w szpilkach. Do dzisiaj relaksuje się na strzelnicy. Ale po czasie żołnierska natura zaczęła ustępować miejsca tej zdecydowanie kobiecej, która ujawnia się w drugiej pasji. Marta stylizuje paznokcie gwiazd. Tworzyła stylizacje paznokci do pokazów Paprocki & Brzozowski, dla Ani Dąbrowskiej. Od lat jej klientką jest ikona polskiej telewizji - Pani Krystyna Loska.

Dzisiaj jako bizneswoman i przyszła mama wie, co jest potrzebne silnej i niezależnej kobiecie, aby czuła się na co dzień piękna. Dlatego postanowiła przekazać swoją wiedzę i umiejętności tworząc wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy - Chillout Zone. To salon urody, w którym o dobre samopoczucie dbają   profesjonaliści wykonujący egzotyczne masaże, zabiegi na twarz oparte na naturalnych składnikach oraz relaksacyjne zabiegi manicure i pedicure. To prawdziwa strefa komfortu.

 

 

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów