Ania Lewandowska w dresie z Zary. Jest niedrogi i wciąż modny

Zuzanna Morska 19.05.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trenerka zaprezentowała niedawno strój, w jakim spędza czas w domu. To projekt znanej sieciówki Zary!

Ania Lewandowska nie może narzekać na brak zainteresowania. Trenerka, która od wielu lat przekonuje coraz więcej osób do prowadzenia zdrowego trybu życia, inspiruje ich także pod innymi względami.

Kobiety przede wszystkim chętnie podpytują ją o sposoby na pielęgnację skóry czy włosów. Ale też wzorują się na jej stylizacjach. Na jednym z ostatnich zdjęć Lewa pokazała idealny zestaw do chodzenia w domu. Okazuje się, że to dres z Zary!

Trendy 2020: Ania Lewandowska w dresie z Zary

Ania Lewandowska w ostatnim czasie poddawała się izolacji nie tylko ze względu na koronawirusa, ale też na to, że była w zaawansowanej ciąży ze swoją drugą córeczką Laurą. Malutka przyszła na świat 6 maja i od tamtej pory Anna Lewandowska skupia się na wychowywaniu jej i jej starszej siostry Klary.

Lewa dużo czasu spędza w domu, ale nawet tutaj nie zapomina o tym, żeby prezentować się modnie. Najważniejsza jest jednak wygoda. Dlatego też trenerka pokazała swoim fankom dres, który spełnia oba te kryteria. Mowa o bordowym zestawie z lampasami, który pochodzi z Zary.

Za bluzę urozmaiconą u góry suwakiem zapłacimy 99 zł, a za modne spodnie dresowe z lampasami 89 zł. Niestety jest to stara kolekcja, więc istnieje szansa, że taki zestaw uda nam się kupić stacjonarnie lub internetowo, ale tylko w działach z wyprzedażą.

Jak wam się podoba taki dres?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów