Annie Musze bardzo nie spodobało się to pytanie od dziennikarki. Ostra reakcja. "Rozmowa się nie klei, co?"

Anna Respondek 28.09.2017
Wywiad z Jastrzębską
Fotografia: Youtube/KUNDELEK

Aż trudno na to patrzeć.

Anna Mucha znana jest z tego, że nie przepada mówić o swoim życiu osobistym. Rzadko kiedy opowiada o partnerze Marcelu Sorze, a jeśli chodzi o prywatność jej dzieci, to na pytania związane z tym tematem, jest w szczególności wyczulona. 

W czerwcu, po premierze spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem", aktorka odpowiadała na pytania dziennikarzy. Jedną z pytających była Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka TVN, która bardzo szybko, od tematów związanych ze sztuką, przeszła do życia prywatnego Muchy i jej dzieci. Aktorka starała się zbywać te pytania, jednak Jastrzębska nie dawała za wygraną. Aktorka zirytowała się nie na żarty i sama zaczęła zarzucać dziennikarkę pytaniami na temat życia osobistego. 

A Twoje dzieci wiedzą, że masz ważny dzień? A ile Ty masz dzieci? Chcesz o nich pogadać? A już zaczęły szkołę? Zadowolona jesteś? Opowiedz mi o nich - dopytywała Mucha. 

Jastrzębska myślała, że faktycznie porozmawiają o dzieciach, bo zaczęła odpowiadać na pytania. Aktorce zabrakło jednak cierpliwości i z "uśmiechem" na ustach skwitowała co myśli o tym wywiadzie. 

Ale sobie pogadałyśmy, rozmowa się nie klei, cholera jasna... Agnieszka, inni czekają - stwierdziła. 

Niefortunny wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów