Tragiczna śmierć 28-letniej modelki. Zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach

Kelsey Quayle
Fotografia: Instagram.com/kelsomq

Zagadka wciąż nie została rozwiązana.

Kelsey Quayle zmarła zaraz po przewiezieniu jej do szpitala z powodu wypadku samochodowego, w którym zderzyła się z dwoma samochodami. Okazuje się, że historia jej śmierci jest bardziej zagadkowa niż mogłoby się wydawać. Po przeprowadzeniu wstępnego śledztwa wyszły na jaw zaskakujące szczegóły. 

Zagadkowa śmierć modelki Kelsey Quayle

Kelsey Quayle była 28-letnią pięknością, która miała ogromne szanse na zdobycie międzynarodowej kariery w modelingu. Los jednak chciał inaczej. 8 października dziewczyna uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. W wyniku obrażeń zmarła 2 dni później w szpitalu.

Zobacz także: Tajemnicza śmierć gwiazdy Instagrama. Zginęła na jachcie miliardera

Po przeprowadzeniu sekcji zwłok wyszło na jaw, że przed spowodowaniem wypadku dziewczyna została postrzelona w szyję. Policja z Clayton County natychmiast rozpoczęła śledztwo, by dowiedzieć się, kto dopuścił się zbrodni.

Funkcjonariusz zamieścili w sieci nagranie z kamer monitoringu, na którym widać było przejeżdżającą samochodem Kelsey w ostatnich chwilach jej życia. Świadkowie twierdzą, że słyszeli strzały, ale nikt nie jest w stanie wskazać sprawcy. Poszukiwania wciąż trwają. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku

Te filmy przeszły do historii kina. Sprawdź, czy widziałeś je wszystkie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów