Tragedia w rodzinie Britney Spears. Wokalistka zawiesza karierę!

Hanna Skowron 05.01.2019
Tragedia w rodzinie Britney Spears. Wokalistka zawiesza karierę!
Fotografia: Instagram/ @britneyspears

Britney Spears wydała wstrząsające oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów, że odwołuje trasę koncertową. Ten czas chce poświęcić rodzinie. Co się stało?

Britney Spears na ponad miesiąc przed rozpoczęciem trasy koncertowej podjęła decyzję o odwołaniu koncertów. Występy z cyklu „Britney: Domination" miały rozpocząć się w Las Vegas już 13 lutego. Artystka tłumaczy swoją decyzję poważną chorobą ojca. Ten czas chce poświecić właśnie jemu.

Niepokojące oświadczenie Britney Spears

Britney zamieściła na Instagramie zdjęcie z rodzicami i wydała niepokojące oświadczenie.

Nie wiem nawet, od czego zacząć, bo to wszystko jest dla mnie bardzo trudne. Koncerty w ramach trasy Domination nie odbędą się. Bardzo na nie czekałam i niesamowicie chciałam zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc ta decyzja łamie mi serce. Niestety, to bardzo ważne, by stawiać swoją rodzinę, na pierwszym miejscu i musiałam ją podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziękuję, Kocham was.

 

Fani z pewnością wybaczyli wokalistce odwołane koncerty. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja, w której internauci wspierają Britney.

Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu!

Wspieram cię, cokolwiek zdecydujesz

Twoja rodzina jest o wiele ważniejsza! Zostań z nim!

 

W tym przypadku decyzja podjęta przez wokalistkę jest zrozumiała. Choć, jak sama przyznaje, odwołanie 32 koncertów było dla niej wielkim trudem.

Trzymamy kciuki, aby historia miała swoje szczęśliwe zakończenie.

Zobacz także: Dereszowska pokazała zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pozuje na nich bez makijażu

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów