Wiemy, jak wyglądał tort urodzinowy księżnej Meghan!

Zuzanna Morska 12.08.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Tydzień temu księżna Meghan obchodziła 38. urodziny. Zobaczcie, jaki tort urodzinowy dla niej przygotowano!

4 sierpnia żona księcia Harry'ego skończyła 38 lat! Świeżo upieczona mama spędziła ten dzień w towarzystwie najbliższych. Nie wiadomo, jaki prezent podarowali jej mąż i syn, ale wiadomo, jaki tort urodzinowy dostała!

Tort urodzinowy księżnej Meghan

Odkąd księżna Meghan weszła do rodziny królewskiej, oczy całego świata skierowane są właśnie na nią. Wcześniej uwagę fanów brytyjskiego rodu królewskiego skupiała głównie księżna Kate i jej urocze dzieci.

Od momentu ogłoszenia zaręczyn przez księcia Harry'ego i Meghan Markle, fani z niecierpliwością czekają na kolejne wieści dotyczącej tej pary. I mamy dla nich coś specjalnego!

4 sierpnia księżna Meghan skończyła 38 lat. Nie wiadomo, jak dokładnie spędzała ten dzień - czy towarzyszyli jej mąż i synek Archie, czy może także William, Kate i ich dzieci. Wiemy natomiast, jak wyglądał tort księżnej!

Zdjęciem tortu pochwalił się królewski korespondent. Zamieścił on fotkę na swoim koncie na Twitterze. Okazuje się, że skromny wypiek przygotowała dla Meghan założycielka cukierni Luminary Bakery. To właśnie o tym miejscu wspomina księżna na łamach wrześniowego wydania brytyjskiego "Vogue", którego gościnną redaktorką została.

Marchewkowy tort przyozdobiony suszonymi pomarańczami i czekoladowym napisem wygląda bardzo skromnie, ale naprawdę pysznie! Spróbowalibyście takiego wypieku?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów