Luksusowe produkty znów pojawią się w Lidlu. Podpisano umowę na wiele milionów

Hanna Skowron 20.06.2018
Luksusowe produkty znów pojawią się w Lidlu. Podpisano umowę na wiele milionów
Fotografia: shutterstock.com

To już kolejny krok we współpracy popularnej marki z dyskontem.

Powodzenie w przypadku współpracy sieci dyskontowych i marek odzieżowych na polskim rynku to mało powiedziane. W końcu wielokrotnie w sklepach zdarzały się już dantejskie sceny i pościgi za ekskluzywnymi butami i torebkami, które przy okazji nie zrujnują domowego budżetu. 

Zobacz także: Dmuchany flaming, pizza i arbuz w Lidlu 

Torebki Wittchen w Lidlu 

Wkrótce historia może się powtórzyć. Na półki w sklepach Lidl trafią po raz kolejny skórzane produkty polskiej firmy Wittchen. Jak donosi Business Insider, sieć podpisała już z marką umowę o łącznej wartości ok. 11 milionów złotych netto. Kiedy będzie można kupić produkty Wittchen w Lidlu? Wiadomo już, że  będzie to na pewno jeszcze w tym roku. W komunikacie poinformowano, że na rok 2018 zamówiono już dostawy wyrobów skórzanych o wartości aż 13,5 mln zł netto + VAT. 

To nie pierwszy raz, gdy produkty Wittchen pojawiają się w Lidlu. Pierwsza kolekcja marki trafiła na sklepowe półki jeszcze w 2012 roku. Po tak sporym sukcesie sieć nie mogła postąpić inaczej - od tamtego czasu regularnie prezentuje klientom najnowsze trendy galanteryjne.

Zobacz także: Skutki noszenia zbyt ciężkiej torebki 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów