Znamy zwycięzcę ósmego sezonu "Top Model". Fani są podzieleni. "To chyba jakiś żart"

Marianna Bereza 26.11.2019
"Top Model" - finał
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Kto wygrał ósmą edycję show?

Finał ósmego sezonu "Top Model" już za nami. O wygraną walczyli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Jurorzy i widzowie wytypowali zwycięzcę, co wzbudziło spore emocje wśród internautów. Nie wszyscy zgadzają się z werdyktem.

W finale "Top Model 8" wyjątkowo wzięły udział cztery osoby. Stało się tak dzięki Michałowi Pirogowi, który przywrócił do programu Staszka. Modele zaprezentowali się na wybiegu w kolekcjach Mariusza Przybylskiego, MMC Studio oraz RAD i wzięli udział w zróżnicowanych tematycznie sesjach, m.in. zdjęciach do magazynu "Glamour" zrealizowanych na Kubie, sesji futurystycznej na tle samochodu czy sesji dla marki biżuteryjnej, w której uczestnicy pozowali z końmi.

"Top Model 8": finał. Kto wygrał program?

Wspólną decyzją widzów show wygrał cierpiący na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. Uczestnik zdobył główną nagrodę w postaci kontraktu z agencją modeli oraz okładką w miesięczniku "Glamour".

Werdykt nie spotkał się jednak z entuzjazmem wszystkich widzów. W mediach społecznościowych programu, pod zdjęciem zwycięzcy, nie brakowało krytycznych komentarzy.

To chyba jakiś żart. Zwyciężyła osoba z taką samą jedną miną praktycznie na każdej sesji zdjęciowej.

Szkoda, że nie Olga, ale mam przeczucie, że ona da sobie radę nawet bez wygranej.

Żenada.

Na szczęście na Instagramie zaroiło się również od gratulacji. Internauci pisali, że są pod wrażeniem drogi, jaką przeszedł 20-latek.

Gratulacje mistrzu, pokazałeś, że nie ma rzeczy niemożliwych! Od początku zachwycasz, jesteś perełką, słońcem, które nigdy nie przestanie świecić.

Od samego początku trzymałam za niego kciuki! Bardzo się cieszę, że wygrał.

Przypomnijmy, Dawid Woskanian cierpi na zespół Tourette'a, co zdradził już na etapie castingu, doprowadzając jurorów do łez. Odkąd skończył 7 lat, zmaga się z niekontrolowanymi ruchami ciała i tikami. 20-latek wystąpił trzy miesiące temu w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o tym, jak nauczył się akceptować swoje zaburzenie.

Zgadzacie się z werdyktem widzów i jurorów?

Zobacz także: Uczestnik "Top Model" odmówił sesji nago i odpadł z programu. Widzowie: "Brawo!"

Którą ikoną mody jesteś? Sprawdź w naszym quizie, odpowiedź może cię zaskoczyć!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów