Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Syn aktora skomentował jego stan zdrowia

Malwina Wasilewska 13.02.2020
Tomasz Stockinger
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Zaniepokojeni fani pytają, co mu dolega!

Ostatnio "Fakt" poinformował, że Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Jak twierdzi tabloid, 64-letni aktor znany z serialu "Klan" w związku z problemami zdrowotnymi musiał zrobić sobie przerwę w pracy. Syn aktora skomentował jego stan zdrowia.

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Ostatnio media obiegły niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Jak twierdzi "Fakt", aktora przewieziono do szpitala. Jego syn, Robert, wcześniej w rozmowie z tabloidem poinformował, że tata choruje, ale nie zdradził, co mu dolega.

Teraz Robert uspokaja fanów ojca. W swoim poście na Instagramie napisał, że aktor jest już w lepszej formie. Na koniec w zabawny sposób zwrócił się do tenisowych przeciwników ojca, informując ich, że Tomasz jeszcze nie raz ich ogra!

Tata ma się coraz lepiej, dochodzi do siebie i jesteśmy pełni nadziei, że wróci do świetnej formy sprzed kilku tygodni. Będzie to jednak wymagało trochę czasu. Dlatego bardzo proszę o uszanowanie jego potrzeby spokoju i wypoczynku.

Tomaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

O tym, jaki film był najlepszy w tym roku, przekonamy się za jakiś czas. A jak wyglądali laureaci w minionych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów