Tomasz Ossoliński obraził Dodę. Stanowcza reakcja gwiazdy

Malwina Wasilewska 17.09.2019
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Szykuje się nowy konflikt w show-biznesie?

Doda od lat budzi niesłabnące kontrowersje wokół swojej osoby, do czego zdążyła już dawno przywyknąć. Gwiazda była skonfliktowana m.in. z Agnieszką Woźniak-Starak i Edytą Górniak, a teraz do grona jej wrogów dołączyła kolejna osoba z show-biznesu. Mowa o znanym polskim projektancie, Tomaszu Ossolińskim.

Doda odpowiada na komentarz Tomasza Ossolińskiego

Doda jest niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Można ją kochać albo nienawidzić, ale nie da się przej obok niej obojętnie. Mimo że gwiazda ma do siebie ogromny dystans, nie daje przyzwolenia na obraźliwe żarty na swój temat. Ostatnio znany polski projektant, Tomasz Ossoliński, pozwolił sobie na odważny komentarz, który wyraźnie nie przypadł jej do gustu.

W jednym z odcinków programu "Stylowy projekt" prowadzonego przez modelkę Annę Jagodzińską i Ossolińskiego pewien uczestnik ubrał modela w spódnico-majtki. Patrząc na ten projekt, Tomasz zwrócił szczególną uwagę na napis "Doda" w okolicach rozporka. Po chwili Tomasz pokusił się o niewybredny komentarz:

To może dobre dla niej miejsce.

Następnego dnia po emisji odcinka dziennikarz "Super Expressu" poprosił Dodę o skomentowanie tych słów. Gwiazda odpowiedziała stanowczo:

Poniżanie kobiet, deprecjonowanie ich i uprzedmiotawianie świadczy tylko o "mężczyźnie", który to robi. Śmiech modelki współprowadzącej, niejako wtórujący w obrzydliwych żartach na temat innej kobiety również pozostawia wiele do życzenia - czytamy.

Po czyjej stronie stoicie?

Zobacz także: Wypadek Dody na koncercie w Olsztynie. "Mam duży problem z ręką"

Lubisz śpiewać? Koniecznie weź udział w naszym quizie.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów