Aktor „Barw szczęścia” ujawnił, że jest gejem

Sandra Banach 31.07.2019
Tomasz Mycan
Fotografia: Facebook.com/Replika

Tomasz Mycan, któremu największą popularność przyniosła rola w serialu „Barwy szczęścia”, dokonał coming outu na łamach „Repliki”.

Tomasz Mycan od kilku lat gra w „Barwach szczęścia” postać homoseksualną. Aktor wyznał, że w życiu osobistym także żyje w związku jednopłciowym.

Tomasz Mycan dokonał coming outu

Tomasz Mycan postanowił podzielić się ze światem informacją, że jest osobą homoseksualną. Aktor od lat wspierał środowisko LGBT, jednak nigdy wcześniej nie komentował swoich preferencji seksualnych.

Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice”, robi coming out - czujemy się zaszczyceni!

W facebookowym poście „Repliki” czytamy, że Tomasz Mycan opowie także o tym, czy miał wątpliwości przed przyjęciem roli geja w serialu. Aktor w wywiadzie zdradził także, że żyje w związku na odległość.

Kim jest Tomasz Mycan?

Jak podaje portal Onet.pl, Tomasz Mycan jest absolwentem wydziału aktorskiego wrocławskiej PWST. Ukończył ją w 2002 roku. Młody aktor debiutował na ekranie rolą Wojciecha Wójcika w „Sforze”. Największą popularność przyniósł mu serial „Barwy szczęścia”. Tomasz Mycan od 6 lat wciela się w postać Macieja Kołodziejskiego – partnera Władka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala. Pokazała zdjęcie dziecka i pochwaliła się prezentem od męża

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów