Tomasz Lis wyszedł ze szpitala! Zabrał głos w sprawie swojego zdrowia

Tomasz Lis w koszuli i marynarce na promocji książki
Fotografia: Tomasz Jastrzębowski/Reporter/East News

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala i opublikował na Twitterze niezwykle wymowne posty dotyczące jego stanu zdrowia. Jedno ze zdjęć jest bardzo symboliczne.

Tomasz Lis w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala w Olsztynie. W mediach pojawiły się niepokojące informacje o tym, jakoby dziennikarz miał być w stanie krytycznym. Te doniesienia szybko skomentowała Hanna Lis. Następnie głos zabrał sam Tomasz Lis, który napisał komentarz co do swojego stanu zdrowia SMS-em do prowadzących galę rozdania nagród dziennikarskich. Teraz Tomasz Lis wyszedł ze szpitala i znów jest aktywny w mediach społecznościowych!

Zobacz także: Tomasz Lis po raz pierwszy o swoim stanie zdrowia. "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala! Skomentował swój stan zdrowia

Tomasz Lis opublikował zdjęcie sprzed szpitala. Przy fotografii napisał "coming home", co oznacza, że dziennikarz wraca do domu.

Na jego koncie na Twitterze pojawiły się także nowe wpisy dotyczące jego zdrowia. Lis postanowił podziękować wszystkim za słowa wsparcia.

Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo-twitterowy standard, co mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa i ciepłe myśli serdecznie dziękuję - napisał dziennikarz.

Najbardziej wymowna była jednak jedna z fotografii, którą opublikował. Widzimy na niej szyld ze stadionu Leicester City F.C., której kibicuje Tomasz Lis. Nie bez powodu dziennikarz wybrał właśnie tę drużynę! Okazuje się, że ich symbolem jest właśnie lis.

Na szyldzie widnieje hasło "Lisy nigdy się nie poddają", które przewodzi drużynie. Najwidoczniej również Tomasz Lis postanowił teraz się do niego stosować.

W komentarzach pojawiły się słowa wsparcia dla dziennikarza. 

I tego się trzymajmy! Dużo zdrowia i sił! 

Trzymaj się!

Z całego serca życzę zdrowia - piszą Twitterowicze. 

My także życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Hanna Lis o zmarłym ojcu. Padły wzruszające słowa!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów