Tomasz Lis w szpitalu. Hanna Lis skomentowała jego stan zdrowia!

Hanna Lis i Tomasz Lis na czarno na gali wręczenia nagród
Fotografia: VIPHOTO/East News

Media obiegła informacja, że Tomasz Lis miał trafić w ciężkim stanie na oddział intensywnej terapii. Hanna Lis skomentowała teraz stan zdrowia dziennikarza.

Wczoraj media obiegła przerażająca wiadomość. "Super Express" podał informację, że Tomasz Lis w ciężkim stanie miał trafić na oddział intensywnej terapii w jednym z olsztyńskich szpitali. Tabloid podał także, że stan dziennikarza jest krytyczny. Teraz głos w tej sprawie postanowiła zabrać Hanna Lis, która jest na bieżąco z informacjami dotyczącymi stanu zdrowia Tomasza. Tym samym dziennikarka postanowiła nieco uspokoić jego zaniepokojonych fanów.

Zobacz także: Hanna Lis o zmarłym ojcu. Padły wzruszające słowa!

Hanna Lis komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa

Według nieoficjalnych doniesień Tomasz Lis miał poczuć się źle tuż po przyjeździe do Olsztyna. Jak podaje źródło "Super Expressu", miał od razu trafić na oddział intensywnej terapii.

"Twój Kurier Olsztyński" podał natomiast, że dziennikarz ma czekać na operację. Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać Hanna Lis.

Hej kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuję za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - napisała dziennikarka na swoim koncie na Twitterze.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć Tomaszowi Lisowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Hanna Lis tęskni za córką. Tym zdjęciem i wpisem poruszyła internautów

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów