Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Zabrał głos w sprawie swojego zdrowia

Paulina Ermel 23.12.2019
Tomasz Lis
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dziennikarz po raz pierwszy opublikował zdjęcie ze szpitala. Złożył też wszystkim fanom świąteczne życzenia. 

10 grudnia Polskę obiegła informacja o tym, że Tomasz Lis trafił do szpitala. 53-letni dziennikarz miał się słabo poczuć przed spotkaniem z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Przewieziono go na oddział intensywnej terapii jednego z olsztyńskich szpitali. Jego stan określano jako ciężki.

Wygląda na to, że dziennikarz powoli dochodzi do siebie. I zdobył się nawet na to, aby pokazać fanom zdjęcie ze szpitala i złożyć im życzenia na święta Bożego Narodzenia.

Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala

Przez problemy zdrowotne Lis nie mógł uczestniczyć w gali rozdania Nagrody "Newsweeka" im. Teresy Torańskiej. To właśnie wtedy wystosował do uczestników oświadczenie, w którym przyznał, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Przyznał też, że czeka go długa i ciężka rehabilitacja.

Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - wyznał Tomasz Lis.

Teraz opublikował na Twitterze zdjęcie ze szpitala. Widać, że jest zmęczony, a ostatnia sytuacja odcisnęła na jego wyglądzie piętno. Nie oznacza to jednak, że zamierza się poddawać.

Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać - napisał dziennikarz.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia i spokoju w świątecznym okresie.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów