Tomasz Lis po raz pierwszy o swoim stanie zdrowia. "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"

Tomasz Lis w marynarce podpisuje autografy na Targach Książki w Krakowie
Fotografia: Damian Klamka/East News

Tomasz Lis potwierdził, że znalazł się w szpitalu. Dziennikarz postanowił skomentować swój stan zdrowia, wykorzystując ku temu wyjątkową okazję. Napisał wiadomość SMS.

W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o tym, że Tomasz Lis miał wylądować w szpitalu w krytycznym stanie. Błyskawicznie zareagowała Hanna Lis, która skomentowała jego stan zdrowia, uspokajając, że nie jest on w rzeczywistości tak zły, jak podały media. Teraz całą sytuację postanowił skomentować także Tomasz Lis, który skierował krótką wiadomość do uczestników gali wręczenia Nagrody "Newsweeka" im. Teresy Torańskiej. Dziennikarz napisał wiadomość SMS.

Zobacz także: Tomasz Lis w szpitalu. Hanna Lis skomentowała jego stan zdrowia! 

Tomasz Lis o swoim stanie zdrowia

Tomasz Lis wysłał SMS-a, którego podczas gali odczytał wicenaczelny "Newsweeka", Dariusz Ćwieklak.

Dziennikarz potwierdził, że trafił do szpitala w Olsztynie.

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to, jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - napisał Tomasz Lis.

Dariusz Ćwiklak od razu skomentował zaistniałą sytuację i wiadomość od swojego kolegi po fachu. 

Myślimy, że ten czas będzie jak najkrótszy - powiedział dziennikarz.

Jak podaje Onet, publiczność na te słowa zareagowała długimi brawami. Również inni dziennikarze postanowili ze sceny udzielić słów wsparcia Lisowi

Chciałem pozdrowić Tomka Lisa. Tomek, bez wygłupów. Zbieraj się szybko i wracaj do nas. Jesteś tutaj potrzebny - powiedział Tomasz Sekielski, gdy dziękował za nagrodę za "Najlepszy materiał dziennikarski".

My również mamy nadzieję, że dziennikarz szybko odzyska siły i wróci do pełni zdrowia.

Zobacz także: Hanna Lis o zmarłym ojcu. Padły wzruszające słowa! 

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów