Tomasz Kot z The Chemical Brothers. To wszystko działo się na Glastonbury!

Julita Buczek 01.07.2019
tomasz kot na koncercie
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

To, co wydarzyło się na ostatnim koncercie The Chemical Brothers z pewnością zostanie zapamiętane na długo. Sami zobaczcie!

W niewielkim miasteczku Glastonbury, jak co roku, odbył się, jeden z największych festiwali muzyki rockowej w Europie. To niesamowite wydarzenie zgromadziło nie tylko wielu cenionych artystów, ale również publiczność z całego świata. Ten chętnie odwiedzany festiwal to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży muzycznej.

Tomasz Kot na występie The Chemical Brothers

Jak się okazało, wkład w wydarzenie miał również polski aktor! Tomasz Kot dostał propozycję wzięcia udziału w projekcie popularnej, brytyjskiej grupy The Chemical Brothers. Zdolny aktor otrzymał możliwość wystąpienia w show wyświetlanym w trakcie trasy koncertowej popularnego zespołu. Efektem współpracy była niesamowita wizualizacja, w której udział wzięło wielu cenionych artystów z całego świata. Zdjęcia Tomasza pojawiły się na wielkich telebimach podczas jednej z piosenek zagranicznej grupy.

Zdjęcia jako pierwsza udostępniła na swoim koncie na Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska, która pogratulowała Tomkowi ogromnego sukcesu. Pod jej publikacją pojawiło się nie tylko bardzo dużo polubień, ale również wiele komentarzy, w których fani wyrazili swoje uznanie dla utalentowanego aktora.

Uważasz, że Tomasz Kot to dobry aktor?

Zobacz także: Tomasz Kot w filmie o Tesli. Ta rola może mu otworzyć wiele drzwi. Aktor zarobi fortunę?

Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy rozpoznasz film z Tomaszem Kotem po jednym kadrze!

kadr z filmu
Fotografia: YouTube.com/NeXTFILMPL

1. Z którego filmu z Tomaszem Kotem pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów