Tomasz Kot znów doceniony. Aktor wystąpił w sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"!

Magdalena Barszczak 16.06.2019
Tomasz Kot
Fotografia: Kino Swiat/East News/East News

Zdjęcia Polaka wykonał światowej sławy fotograf. 

Tomasz Kot robi międzynarodową karierę! Choć medialny szum wokół "Zimnej wojny" już nieco przycichł, aktor wcale nie powiedział ostatniego słowa. Polak został właśnie bohaterem sesji zdjęciowej dla amerykańskiego "Vogue'a"!

Wybitny aktor zyskał sławę za granicą za sprawą filmu Pawła Pawlikowskiego. "Zimna wojna" była nominowana do Oscara aż w trzech kategoriach, nic dziwnego więc, że Kotem zaczęto się interesować za oceanem.

Polski gwiazdor idzie jak burza! Niedawno podpisał kontrakt z jedną najbardziej prestiżowych agencji aktorskich na świecie - United Talent Agency, która reprezentuje m.in. Angelinę Jolie i Anthony'ego Hopkinsa. To nic, że nie udało mu się zagrać czarnego charakteru w najnowszym filmie o Bondzie. Kot stracił tę rolę na rzecz tegorocznego zdobywcy Oscara, który wcielił się we Freddiego Mercury'ego - Ramiego Maleka.

Tomasz Kot w sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"

Wygląda na to, że aktor nie przejmuje się przeciwnościami losu, a po prostu robi swoje. Ostatnio spłynął na niego kolejny splendor. Kot wziął udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego "Vogue'a". Niejedna hollywoodzka gwiazda o tym marzy! Autorem zdjęć jest legendarny fotograf Peter Lindbergh – autor kalendarza Pirelli.

Kot przyznał na Instagramie, że pozowanie było sporym wyzwaniem ze względu na zagrożenie ze strony drapieżników i jadowitych węży. Trzeba przyznać jednak, że poszło mu świetnie. Aktor pozuje jak rasowy model!

Podoba się wam sesja zdjęciowa z udziałem Tomasza Kota?

Zobacz także: Tomasz Kot stracił rolę w "Bondzie" i szansę na ogromne pieniądze! 

Cenisz Tomasza Kota? Sprawdź się w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy rozpoznasz film z Tomaszem Kotem po jednym kadrze!

kadr z filmu
Fotografia: YouTube.com/NeXTFILMPL

1. Z którego filmu z Tomaszem Kotem pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów