Tomasz Karolak pochwalił się odchudzoną sylwetkę. Fani pod wrażeniem: Metamorfoza roku

Katarzyna Leszczyńska 19.12.2017
Tomasz Karolak
Fotografia: Instagram/Tomasz Karolak

Niezwykła zmiana w wyglądzie aktora.

Tomasz Karolak kojarzony jest ostatnio głównie z rolą Ludwika w serialu „Rodzinka.pl”. Od pewnego czasu aktor miał nieco krąglejsze kształty. Kilka miesięcy temu jednak miał poważne zapalenie wyrostka, które skończyło się powikłaniami. W związku z tym musiał przejść na dietę, której efekty możemy podziwiać teraz. 

Karolak niedawno w rozmowie z „Super Expressem” opowiadał o swoich problemach zdrowotnych. Okazało się, że w związku z zapaleniem otrzewnej musi zwolnić tempo pracy i odrobinę zmienić dotychczasowy tryb życia. Oprócz zrzucania wagi, bardziej na siebie uważa. Efektami odchudzania pochwalił się ostatnio na Instagramie. Na fotografii aktor pozuje bez koszulki. Jego sylwetka jest znacznie szczuplejsza, ale utratę wagi widać również po twarzy.

Tomasz Karolak po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Tomasz Karolak

Fani są zaskoczeni metamorfozą Karolaka

Nowy wygląd aktora jest dużym zaskoczeniem przede wszystkim dla jego fanów, którzy Karolaka oglądają na ekranach zazwyczaj jeszcze w tej pełniejszej wersji. Wszystko dlatego, że większość seriali i filmów z jego udziałem kręconych było kilka miesięcy temu. Internauci jednak dostrzegają efekty i doceniają jego wkład pracy oraz samozaparcia w metamorfozę.

Ale szczupły. Brawo!

Chudzielec.

Metamorfoza roku!

Tak się wygląda po schudnięciu bez skalpela.

Inni fani zwracają uwagę również na tatuaże aktora. Większość z nich jest oczywiście zachwycona jego wyglądem. Zwracają uwagę również na brzuch Karolaka, których ich zdaniem wymaga jeszcze ćwiczeń. Trzeba jednak przyznać, że obecna zmiana i tak jest zaskakująca i godna podziwu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów