Tomasz Karolak pierwszy raz o tym, jak poznał Kołakowską. "Nie sądziłem, że będzie matką moich dzieci"

Tomasz Karolak w skórzanej kurtce i Violetta Kołakowska w żółtej sukience na konferencji prasowej TVN
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska rozstali się w 2017 roku. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Teraz aktor szczerze opowiedział o tym, jak poznał Kołakowską.

"39 i pół tygodnia" już od niedzieli będzie można oglądać na antenie stacji TVN. Ostatnio odbyła się konferencja prasowa serialu, w której wziął udział oczywiście Tomasz Karolak, aktor wcielający się w produkcji w głównego bohatera, Dariusza Jankowskiego. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o swoim powrocie do roli, ale również uchylił nieco rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Tym samym zdradził mediom, jak poznał Violettę Kołakowską, matkę jego dzieci.

Zobacz także: Anna Kalczyńska dodała odważne zdjęcie! Pokazała się z mężem w intymnej sytuacji

Karolak o tym, jak poznał Kołakowską

8 września na antenę TVN powraca "39 i pół"! Z tej okazji aktorzy serialu ponownie spotkali się na planie po 10 latach. 

Tomasz Karolak znów wcieli się w postać Dariusza Jankowskiego.

Z przyjemnością wróciłem na plan "39 i pół". 10 lat to kawał czasu, ale atmosfera na planie jest dokładnie taka sama - powiedział aktor w rozmowie z WP.

Okazuje się, że Karolak ma sporo wspólnego ze swoim bohaterem. Mało kto wie bowiem, że aktor jest także wokalistą zespołu Pączki w Tłuszczu.

Ja mam cały czas rock'n'roll w duszy. Moja córka Lena powiedziała mi ostatnio, że podoba jej się ta energia, to, co dzieje się za kulisami, na scenie... Dzieciaki czasami jeżdżą z naszym zespołem. A mało kto wie, że Violka [red.: Violetta Kołakowska] śpiewa też z nami i robi to świetnie. W momencie, gdy została matką moich dzieci, media odebrały jej wszystko, na co pracowała i określiły ją mianem partnerki aktora - zdradził Karolak.

Tym samym aktor przeszedł do nieco bardziej prywatnej opowieści. Po raz pierwszy wspomniał historię, kiedy po raz pierwszy zobaczył Violettę Kołakowską.

Jeszcze nigdy nie opowiadałem tej historii. Dawno temu poszedłem z moim kumplem do kina na film "Egoiści". Zobaczyłem na ekranie dziewczynę, która grała drugoplanową rolę prostytutki. Było trochę nagości, ta postać była bezpruderyjna, przyciągająca. To była Viola. Pierwszy raz ją wtedy zobaczyłem i nie sądziłem, że będzie matką moich dzieci - opowiada aktor w rozmowie z WP.

"Egoiści" do kin weszli w 2001 roku. Karolak osobiście poznał Kołakowską dopiero 5 lat później, gdy spotkali się na planie "Kryminalnych". W 2007 roku na świat przyszła ich córka, Lena. W 2013 roku Violetta Kołakowska urodziła natomiast syna, Leona. Wspólnie wychowują dzieci, jednak oficjalnie rozstali się w 2017 roku.

Zobacz także: Janusz Józefowicz o początkach kariery Nataszy Urbańskiej. Nie była posłuszna

"39 i pół" wraca na ekrany! Zobacz, jak przez lata zmienili się bohaterowie serialu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów