Tomasz Karolak: „Mam problemy z samoakceptacją”. Aktor opowiedział o kryzysie wieku średniego

Adrianna Kubiak 11.09.2019
Tomasz Karolak
Fotografia: Adam Jankowski/Reporter/East News

Aktor w szczerym wywiadzie przyznał, że nie lubi w sobie wielu rzeczy. Czy aktorstwo pomaga mu oswoić się z problemem?

Wraz z nową, jesienną ramówką, na ekranach telewizorów pojawiła się kontynuacja kultowego serialu „39 i pół tygodnia”. Jedna z głównych ról należy do Tomasza Karolaka. Aktor wciela się w postać Darka, który dowiedział się o śmiertelnej chorobie i postanawia wykorzystać dany mu czas jak najlepiej. Ile wspólnego z serialową postacią ma Tomasz Karolak?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska o ślubie z Adamem Zdrójkowskim

Szczery wywiad Tomasza Karolaka 

Niedawno Tomasz Karolak udzielił wywiadu dla VIVA.pl. Aktor przyznał w rozmowie, że postać, którą odgrywa w serialu, nie jest mu obca. Sam w życiu prywatnym mierzył się z podobnymi problemami związanymi z kryzysem wieku średniego.

Biologia jest taka, że jest kilka momentów na kryzys u mężczyzn. Pierwszy jest po 30-stce, kiedy zaczyna spadać testosteron w organizmie, kiedy inaczej się człowiek zaczyna czuć i zaczyna się zmieniać. Nie wiadomo wtedy, o co chodzi, więc faceci próbują się dowartościować. Po 40-stce analogicznie jest kolejny spadek formy - przyznał Tomasz w rozmowie z portalem VIVA.pl.

Następnie aktor poruszył temat samoakceptacji. Jak wyznał, nie lubi w sobie wielu rzeczy, choć wciąż bezustannie dąży do ulepszania. To odbija się na relacjach z bliskim otoczeniem. 

Dla mnie nie jest trudne powiedzenie o tym, że jestem człowiekiem sukcesu, który ma problemy takie, jak każdy z nas. Mam problemy związane z samoakceptacją, mam czy też miałem problemy w relacji z najbliższymi…- tłumaczył aktor.

Aktor przyznał się, że gra aktorska jest jego prywatną terapią. Podczas wywiadu wyjaśnił, co miało wpływ na zwątpienia przychodzące w różnych etapach życia.

Zawsze wychodzimy z jakiegoś domu rodzinnego, u mnie np. była komuna i kiedyś a dziś, to są dwa różne światy. Ja i moje pokolenie niesiemy w sobie przekleństwo tamtych czasów. Opowiedzenie o tym głośno, jako postać jest dla mnie ciekawa jako dla aktora, i jako dla człowieka. To taki rodzaj terapii, żeby wszystko sobie przemyśleć- zdradził "VIVIE".

Zobacz także: Katarzyna Warnke o poczęciu: "Doświadczenie porównywalne do śmierci"

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów