Tomasz Kammel opublikował zdjęcie tęczy. Fan: "Kolejny z TVP wyleci"

Tomasz Kammel w garniturze na scenie
Fotografia: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie odważny post. Internauci uważają, że przez wyrażanie takich poglądów jego kariera w TVP może być zagrożona. 

Ostatnio głośno było na temat odejścia Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Jej partner z ekranu, Tomasz Kammel, wspierał koleżankę w trudnych chwilach, choć sam nadal jest prezenterem stacji. Ostatnio na swoim Instagramie opublikował post, na którym widnieje tęcza. Wśród komentujących znaleźli się internauci, którzy stwierdzili, że dziennikarz mocno zaryzykował tym wpisem. O co dokładnie chodzi?

Zobacz także: Kurdej-Szatan rozstaje się z TVP. Jest oficjalne oświadczenie. "Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną"

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie tęczy

Gwiazdy głośno wyrażają swoje zdanie w sprawie środowisk LGBT, jednocześnie apelując o równouprawnienie. To bardzo ważne, żeby znani mówili o takich sprawach. Niektórzy jednak mogą sporo przez to stracić.

Właśnie tak było z Basią Kurdej-Szatan, która osobiście wyznała, że właśnie poglądy sprawiły, że musiała odejść z TVP. Inna gwiazda stacji, Tomasz Kammel, również głośno wyraża swoje zdanie.

Moi drodzy, to jest fenomenalna sprawa. Żyjemy w kraju, w którym zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy mogą nie tylko wyrażać, ale i bronić swoich poglądów. To jest naprawdę cenne. Jedyny problem w tym, że zamiast szukać kompromisu (bo i tak zawsze będą dwa obozy) strony się zwalczają. Dla mnie miłość zawsze jest miłością, bez względu na płeć. Szanujmy się, nawet wtedy, gdy światopoglądowo się różnimy - napisał w jednym z postów na Instagramie.

Teraz Tomasz Kammel opublikował zdjęcie witryny salonu Disneya w Londynie. Widnieją na nim dwie duże naklejki przedstawiające znak Myszki Miki w kolorach tęczy. Pod spodem znajduje się napis "Love".

I już wiadomo, kto jest po drugiej stronie tęczy! Myszka Miki - napisał Kammel.

Pod jego postem pojawiło się wiele komentarzy wspierających LGBT. Skomentowała nawet Basia Kurdej-Szatan.

Oooo zazdro - napisała.

Niektórzy fani jednak stwierdzili, że Kammel sporo ryzykuje swoimi wpisami. Ich zdaniem tego typu poglądy mogą spowodować, że również będzie musiał rozstać się ze stacją.

No to już wiadomo, że kolejny z TVP wyleci Tomek. (...) Najpierw Baśka, teraz on, następny będzie Musiał, bo też wspiera LGBT - napisał internauta.

Ten komentarz zyskał spore poparcie innych internautów. My mamy jednak nadzieję, że publikacja takich postów przyczyni się wyłącznie do czynienia dobra.

Zobacz także: Tomasz Kammel wyszedł z restauracji oburzony promocją. Internauci go wyśmiali. "Nie ośmieszaj się"

Tomasz Kammel od wielu lat jest na antenie TVP. Ostatnio powrócił na ekrany kultowy program stacji - "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów