Tom Hanks wysłał fance maszynę do pisania. To prezent w podziękowaniu za nietypowy prezent

Redakcja 28.11.2016
Denise Esposito
Fotografia: www.facebook.com/DeniseEspositoArt/

Już samo spotkanie z aktorem było dla Denise Esposito niesamowitym przeżyciem. Dodatkowego upominku zupełnie się nie spodziewała.

Tom Hanks, znany jest nie tylko z tego, że świetnie potrafi wcielić się w niemal każdą rolę, ale także z zamiłowania do kultowych już maszyn do pisania - jest ich wielkim fanem i kolekcjonerem. Ważniejsze jednak jest dla niego zadowolenie jego najwierniejszych fanów. Przekonała się o tym Denise Esposito, dla której gwiazdor miał niecodzienny prezent.

Denise Esposito to włoska artystka, która od lat tworzy portrety gwiazd. Jeden z albumów poświęcony jest właśnie hollywoodzkiemu aktorowi i zawiera wszystkie kreacje aktorskie Toma Hanksa, a więc chociażby te z filmów "Cast Away - poza światem", "Szeregowiec Ryan", czy "Forrest Gump". Ponieważ nie miała możliwości osobiście wręczyć aktorowi przygotowanego upominku, o przysługę poprosiła jednego z dziennikarzy, który uczestniczył w Festiwalu Filmowym w Rzymie, gdzie spotkać można było również Hanksa. Album, który trafił w ręce aktora, tak mu się spodobał, że postanowił z jego autorką spotkać się osobiście. 

Kilka minut później ten facet (red. dziennikarz) zadzwonił do mnie i powiedział, że Tom Hanks chce się ze mną zobaczyć. Nie mogłam w to uwierzyć i prawie się rozpłakałam - powiedziała Denise Esposito, a jej wypowiedź przytacza Laist.com. 

maszyna
Fotografia: www.facebook.com/DeniseEspositoArt/

Zrób z nią to, co trzeba

Spotkanie z aktorem dla artystki było wielkim przeżyciem i najlepszym prezentem. Tom Hanks nie ukrywał wzruszenia, a Denise Esposito radości z możliwości poznania ulubionego aktora. Choć ta historia mogłaby mieć właśnie swój szczęśliwy koniec, na artystkę czekała jeszcze jedna niespodzianka. 

Dziś do moich drzwi zapukał kurier z paczką od Toma Hanksa. To niesamowite, gdy twój ulubiony aktor wysyła ci maszynę do pisania i list z podziękowaniem - napisała na Instagramie Denise Esposito. 

Tom Hanks w przesłanym liście prosi artystkę, aby z maszyną do pisania zrobiła to, co należy - aby dzięki niej powstało więcej tak pięknych dzieł sztuki. Oczywiście, list został napisany na maszynie, którą od aktora otrzymała Esposito i własnoręcznie podpisany przez aktora. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów