Tom Hanks z żoną zdradzili, jak się czują i pokazali, jak wygląda ich kwarantanna! "Są rzeczy, które wszyscy możemy zrobić, aby przez to przejść"

Paulina Ermel 13.03.2020
Tom Hanks z żoną
Fotografia: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Hollywoodzki aktor wyznał w czwartek, że on i jego żona są zarażeni koronawirusem. Teraz zdradził, jak się czują i pokazał zdjęcie z kwarantanny.

Koronawirus zbiera na całym świecie ogromne żniwo. Śmiercionośny patogen zaraża coraz więcej osób, a dla wielu z nich kończy się to ciężkimi problemami z układem oddechowym i w konsekwencji śmiercią. Najbardziej narażeni na zachorowanie i powikłania są ludzie starsi, z chorobami przewlekłymi i niską odpornością.

Choroba nie wybiera - ostatnio o zarażeniu koronawirusem poinformował Tom Hanks. On i jego żona mieli wszystkie objawy zakażenia i postanowili poddać się badaniom na obecność wirusa. Wynik okazał się pozytywny. Aktor z ukochaną przebywają w izolacji. Teraz zdradzili, jak się czują i jak wygląda ich kwarantanna.

Tom Hanks ma koronawirusa

Wyznanie Toma Hanksa zelektryzowało cały świat. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych amerykańskich aktorów został zarażony koronawirusem. Jego los podzieliła także żona. Para przekonała się o tym, że jest nosicielem patogenu podczas podróży po Australii. Tamtejsi eksperci jednak twierdzą, że oboje zarazili się jeszcze na terytorium USA albo w samolocie.

Zobacz także: Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa! Aktor opowiedział o chorobie

Tom i Rita mają kwarantannę i są pod opieką najlepszych lekarzy w Australii. Izolacja jest konieczna - żadne z nich nie chce zarażać innych osób. I tak nie wiadomo dokładnie, ile osób "złapało" wirusa od Hanksów, zanim postawiono im diagnozę.

Teraz Tom zamieścił w sieci zdjęcie i wpis, w którym dzieli się z fanami bieżącymi informacjami na temat stanu zdrowia, samopoczucia i pokazuje, jak wygląda kwarantanna.

Cześć wszystkim. Rita i ja chcemy podziękować wszystkim tutaj, którzy otaczają nas tak dobrą opieką. Mamy COVID-19 i jesteśmy w izolacji - nie przekazujemy go nikomu innemu. Są tacy, u których wirus ten powoduje poważne choroby. Są też rzeczy, które wszyscy możemy zrobić, aby przez to przejść. Musimy postępować zgodnie z poradami ekspertów i dbać o siebie nawzajem, prawda? - napisał Tom.

Do wpisu dodana została fotografia aktora z żoną. Oboje wyglądają na zmęczonych całą sytuacją. Fani i znani z całego świata wysyłają Hanksom słowa wsparcia i życzą im jak najwięcej siły. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wrócą do pełni zdrowia!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów