Tom Hanks, a może Bill Murray? Internauci kłócą się o to, kto naprawdę jest na zdjęciu

Redakcja 25.10.2016
Reasons My Son Is Crying
Fotografia: Reasons My Son Is Crying/Facebook.com

Jest pewne, że to znany i bardzo lubiany aktor. Tylko trudno jest jednoznacznie wskazać, który.

Zdjęcie opublikowane na Facebooku i zatytułowane "Reasons My Son Is Crying" podzieliło internautów. Wszyscy zastanawiają się, kto stoi na zdjęciu tuż za jego autorką, Laurą R. ze Szkocji i jej synem. Tom Hanks, a może Bill Murray

Obaj panowie znani są z tego, że bardzo chętnie pozują z fanami. Tom Hanks niedawno przyłączył się do ślubnej sesji zdjęciowej w parku, a o Billu Murrayu krążą już legendy. Ostatnio był barmanem w klubie swojego syna i każdy mógł napić się z nim shota (zobacz: Bill Murray polewał drinki w barze syna. Przed wejściem ustawiła się gigantyczna kolejka).

Co ciekawe, zdjęcie, które teraz wywołuje takie zamieszanie, opublikowano na blogu parentingowym w 2013 roku. O sprawie piszą lokalne, amerykańskie media, takie jak "Longviwe News - Journal", a także serwisy rozrywkowe na całym świecie. Według internautów ciepły, ojcowski wizerunek Toma Hanksa bardziej pasuje do sytuacji, w jakiej znalazł się bohater zdjęcia. Natomiast Bill Murray, nazywany w Stanach złodziejem frytek, ponieważ podkrada obcym ludziom frytki, kojarzy się bardziej ze złośliwością niż tego typu dowcipem. 

Autorka zdjęcia, Laura R., zarzeka się, że na zdjęciu jest Bill Murray. Ale skąd mamy mieć pewność, że nie robi sobie z nas żartów. Z drugiej strony, Tom Hanks jest naprawdę dobrym aktorem, więc zrobienie odpowiedniej miny do zdjęcia nie byłoby dla niego dużym wyzwaniem.

Reasons My Son Is Crying
Fotografia: Reasons My Son Is Crying/Facebook.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów