To zdjęcie ślubne poruszyło tysiące internautów. "To niesamowicie piękne"

Redakcja 11.05.2017
Ślub
Fotografia: www.facebook.com/jamesdayweddings/

Kiedy nowożeńcy przestali pozować, powstało jedno z najpiękniejszych zdjęć ślubnych. 

Fotograf James Day jest autorem jednego z najbardziej poruszających zdjęć. 

Day został poproszony o wykonanie sesji ślubnej Adriana i Roslyn w Bowral w Australii. Chciał, aby nowożeńcy nie czuli się skrępowani koniecznością pozowania, ale aby w swobodny sposób pokazali miłość, która ich łączy. Ponieważ pragnął, aby zdjęcia przedstawiały ich prawdziwe emocje, fotograf podszedł do mężczyzny i poprosił go, aby powiedział żonie, dlaczego ją poślubił. 

Po chwili pan młody był już u boku małżonki i wyszeptał jej słowa, które głęboko ją poruszyły. Choć fotograf nie usłyszał słów, które wypowiedział mężczyzna, ma pewność, że były wyjątkowe. Świadczy o tym reakcja kobiety, z oczu której popłynęły łzy wzruszenia. 

James Day postanowił podzielić się tą historią z internautami. Na Facebooku opublikował post, który opatrzył zdjęciem młodej pary.  

Dzisiaj fotografowałem Adriana i Roslyn o zachodzie słońca (...). Uwielbiam takie ujęcia, ale dzisiaj mi to nie wystarczyło. Kiedy światło stało się cudowne, powiedziałem im: "Przestańcie pozować. Cieszcie się pierwszym zachodem słońca jako mąż i żona" (...). Powiedziałem do Adriana: "Mam do ciebie pytanie, ale chciałbym, abyś odpowiedział na nie Roslyn, a nie mnie. Spośród miliardów ludzi na tej planecie, zdecydowałeś, że spędzisz życie właśnie z Roslyn. Możesz jej powiedzieć dlaczego?". Po chwili oczy Roslyn zaczęły błyszczeć, a najpiękniejsze łzy spływały po policzku. Zorientowałem się, że sam płaczę. Miłość...jesteś tak bardzo cenna - napisał na Facebooku James Day.

Zdjęcie wykonane przez James'a Day'a poruszyło internautów
Fotografia: www.facebook.com/jamesdayweddings/

"Dobra robota!"

Zdjęciem zachwyceni są internauci, którzy piszą, że widać na nim prawdziwe, nieudawane emocje i że widać na nim prawdziwą miłość, która połączyła tych dwoje ludzi. 

To jest właśnie powód, dlaczego chcę uwiecznić mój ślub (...). To nie są tylko zdjęcie, to coś o wiele więcej - napisał internauta na Facebooku James'a Day'a.

To jest niesamowicie piękne. Doprowadza mnie do łez (...). Wykonałeś dobrą robotę, James - dodał kolejny internauta. 

To takie urocze. Marzyłam całe życie o takiej miłości, ale niestety nie doświadczyłam jej. To jest naprawdę rzadkie i niesamowite (...) - napisała internautka. 

Zdjęcie młodej pary wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Post polubiło już ponad 260 tysięcy osób, udostępniono je ponad 60 tysiące razy i umieszczono pod nim ponad 9 tysięcy komentarzy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów