Maciej Dowbor udostępnił prywatne zdjęcie. "Mógłbyś sobie już darować" komentuje Joanna Koroniewska

Julita Buczek 28.02.2019
Koroniewska i Dowbor na instagramie
Fotografia: Instagram @joannakoroniewska

To zdjęcie naprawdę zirytowało Joanna Koroniewską. Czy jest o co się tak denerwować?

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor bardzo rzadko pozują na wspólnych zdjęciach. Małżeństwo nie lubi chwalić się swoim związkiem i opowiadać o nim w mediach. Parę dni temu pojawili się jednak razem na imprezie, na której zaprezentowano nową ramówkę Polsatu. Zanim jednak pojawili się na imprezie, musieli się do niej dokładnie przygotować.

Zobacz także: Koroniewska palnęła głupotę roku. Eksperci ją wyśmiali

Maciej Dowbor skompromitował żonę na Instagramie?

W instagramowej galerii Maćka pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z żoną. Na opublikowanej fotografii widać wyraźnie, że oboje stosują zabiegi upiększające na twarz. Maciek postanowił dosadnie skomentować sytuację, jednak jego wypowiedź nie przypadła wszystkim do gustu.

Państwo Dowborowie podczas zabiegów upiększająco-odmładzających. Ząb czasu sprawił, że zwykłe wyjście na służbowy evencik zamienia się w złożony proces przygotowań - podpisał zdjęcie Maciek. 

Jak się okazało, zdjęcie nie miało trafić do sieci!

Panie Dowbor. Zrobiłam to zdjęcie, myśląc, że kiedyś się z niego pośmiejemy i nie zdążyłam się ogarnąć, a tu proszę, od razu wrzucasz nas na sociale. No cóż, ogarnę to, udając, że mam dystans - napisała zirytowana Joanna. 

Aktorka nie poprzestała na jednym komentarzu, po chwili namysłu postanowiła dodać kolejny, który wyraźnie pokazała, że nie jest zadowolona z opublikowanego przez jej męża zdjęcia.

Ale ten „ząb czasu” to jednak mógłbyś sobie już darować.

Myślicie, że Joanna bardzo się zdenerwowała?

Zobacz także: Najpopularniejsze imiona dla dzieci wśród polskich gwiazd. To trend, który opanował show-biznes

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów