To zdjęcie ma obecnie najwięcej polubień w historii Instagrama

Paulina Szestowicka 13.07.2016
Najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie
Fotografia:

Zebrało ponad 4 miliony serduszek i jest to absolutny rekord w historii tej platformy społecznościowej. 

Selena Gomez została królową Instagrama, ponieważ jej zdjęcie polubiło ponad 4 miliony osób. 

Oczywiście, media społecznościowe rządzą się swoimi prawami, jednak nie można powiedzieć, że jest to mało istotna informacja. Nie od dziś wiadomo, że zasięg w Internecie jest już tak istotny jak ilość sprzedanych płyt i podpisanych kontraktów reklamowych, ponieważ przekłada się bezpośrednio na zarobki. 

23-letnią piosenkarkę obserwuje obecnie prawie 89 milionów użytkowników. Co sprawiło, że akurat zdjęcie z butelką Coca-Coli spodobało im się bardziej niż inne? Być może jego klimat, pasiasta słomka, albo najzwyczajniej w świecie Selena Gomez wyrobiła sobie dobrą pozycję i przyszedł taki czas, że bez względu na to, co by opublikowała, pobiłaby rekord?

When your lyrics are on the bottle - podpisała zdjęcie wokalistka.

Na etykiecie jest wers z piosenki "Me & the Rhythm" z albumu "Revival". Utwór został użyty w reklamie Coca-Coli w jednej z ostatnich kampanii reklamowych. Teraz możemy zapytać, czy popularność tego zdjęcia to urok Seleny, czy magia Coca-Coli? Z drugiej strony nie warto sobie tym zaprzątać głowy, ponieważ istotna jest inna kwestia. 

Drugą, najpopularniejszą fotografią na Instagramie nadal pozostaje zdjęcie Justina Biebera, na którym widać, jak całuje swoją byłą dziewczynę, czyli właśnie Selenę Gomez. Zdjęcie zostało polubione 3,7 miliona razy. Ten wynik przeszedł już do historii, zresztą tak, jak relacja piosenkarzy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów