To zdjęcie jest hitem sieci. Tak wyglądają gwiazdorzy "Władcy Pierścieni" po 15 latach

Redakcja 01.02.2017
"Władca Pierścieni"
Fotografia: materiały promocyjne

Przez te zdjęcia poczujecie się staro. 

Bohaterowie tego zdjęcia są już siwi i poważni. Jeszcze 15 lat temu byli u progu wielkiej, międzynarodowej sławy. 15 lutego 2002 roku odbyła się polska premiera filmu "Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia" Petera Jacksona, z Elijah Woodem w roli Frodo, Seanem Astinem w roli Sama i Dominiciem Monaghanem w roli Merry'ego. To właśnie ten aktor pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem, które wywołało furorę w sieci.

Okazuje się, że plan "Władcy Pierścieni" tak bardzo zbliżył mężczyzn, że mimo upływu lat, wciąż uwielbiają się ze sobą spotykać. Na zdjęciu zamieszczonym w poście opublikowanym przez Monaghana widzimy dojrzałych już gwiazdorów, którzy próbują odtworzyć jedną z filmowych scen. Orlando Bloom, Viggo Mortensen, Billy Boyd i Elijah Wood - zmienili się tak bardzo, że trudno ich rozpoznać. 

Zdjęcia z tajemniczego spotkania - prawdopodobnie zorganizowanego przez magazyn "Empire", zrobiły furorę w sieci. Pokazały je wszystkie największe serwisy internetowe, a post Dominica Monaghana polubiło ponad 26 tysięcy fanów. Ta stosunkowo mała liczba osób, które wcisnęły serduszka wynika zapewne z tego, że fani filmu i zaprezentowanych aktorów są już w średnim wieku - i nie korzystają z mediów społecznościowych. Tak twierdzą złośliwi. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów