Zdjęcie Dody bez makijażu wywołało burzę. "Strach pomyśleć co będzie za 10 lat"

Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Wygląda na 34 lata?

Doda od lat opowiada o swojej wyjątkowej relacji z fanami. Często zamieszcza z nimi zdjęcia, opisuje ich historie, a nawet czasami prosi ich o poradę. Ostatnio zapytała ich o to, w której wersji wygląda lepiej - z makijażem czy bez. Jak się można było domyślać, natychmiast pojawiły się setki komentarzy. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni jej urodą...

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pokazała figurę w stroju kąpielowym. Co za ciało!

Internauci krytykują zdjęcie Dody bez makijażu

Doda bez makijażu to rzadki widok. Tym razem jednak piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i pokazała swoje naturalne oblicze.

To ujęcie podzieliło jej obserwatorów. Jedni twierdzą, że lepiej wygląda bez makeup'u, inni są zdania, że w obu prezentuje się świetnie, a jeszcze inni uważają, że Doda nigdy nie była i nie będzie piękna. Niektórzy zarzucili jej też, że na żadnym ze zdjęć nie wygląda naturalnie.

Jakby na prawym zdjęciu nie było sztucznych rzęs, tylko naturalny kolor rzęs i brwi, już nie wyglądałoby to tak dobrze. Na żadnym z tych zdjęć nie jesteś „100% natural”, taka prawda.

Jesteś jeszcze młoda, ale nie wyglądasz dobrze. Ani na jednym, ani na drugim zdjęciu. Strach pomyśleć co będzie za 10 lat.

Na obu zdjęciach jest make-up i tu nie tylko chodzi o rzęsy.

Gwiazda może jednak liczyć na swoich wiernych fanów, którzy i tym razem wzięli ją w obronę. A jak wy oceniacie urodę Dody?

Zobacz także: Doda w mistrzowski sposób komentuje odcinek "Iron Majdan"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów