To nie nowy zwiastun komedii romantycznej, tylko reklama butów. Będziecie wzruszeni!

Julita Buczek 20.03.2019
reklamaa butów podbija internet
Fotografia: Instagram @biancofootwear

Ta reklama nie tylko zachęca do zakupu, ale też pokazuje wyjątkową historię dwojga młodych ludzi. Koniecznie obejrzyjcie!

Marka Bianco Footwear w ramach najnowszej kampanii rozpoczęła emisję spotu "The lift". Reklama, zamiast skupiać się na butach, pokazuje relacje dwójki młodych ludzi, którzy widują się codziennie w windzie.

Zobacz także: To najpiękniejszy hotel w Polsce. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Reklama butów będzie kolejnym viralem?

Reklama trwa prawie pięć minut. Trzeba przyznać, że autorzy spotu w pełni wykorzystali czas, którym dysponowali. W reklamie pokazano historię dwójki ludzi, którzy pracują w tym samym biurowcu, ale na różnych piętrach. Widują się codziennie, ale wyłącznie w windzie: w drodze do pracy i wychodząc z niej. Film opatrzony jest napisami, które zdradzają, o czym tak naprawdę myślą bohaterowie. Okazuje się, że oboje zwrócili na siebie uwagę od pierwszego spotkania, jednak żadne z nich nie potrafi zrobić pierwszego kroku.

Pewnego dnia dziewczyna zostaje zwolniona z pracy, wsiada do windy ze spakowanymi w karton rzeczami. W jej głowie pojawia się myśl, że może to być ostatnia szansa, by nawiązać rozmowę z przystojnym nieznajomym. Kiedy on wsiada do windy myśli o tym samym, kolejne piętra mijają i obydwoje zbliżają się do parteru. Nagle odwracają do siebie twarze, i kiedy już wydaje się, że historia skończy się happy endem... zresztą, zobaczmy sami.

W serwisie YouTube reklamę obejrzało już ponad 700 000 osób. Odbiorcom spodobał się nie tylko świetnie nakręcony spot, ale również jego realizm. Na Facebooku fani dopytują, czy powstanie kontynuacja spotu. Inni piszą o tym, że są załamani brakiem happy endu. Spodobała wam się reklama marki Bianco?

Zobacz także: Steven Spielberg atakuje Netflixa. Przedstawiciele platformy dosadnie odpowiedzieli!

Na pewno znacie te miejsca. Były tu kręcone bardzo znane filmy!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów