To najsmaczniejszy kalendarz adwentowy. A w nim Shayk, Kendall Jenner i inne piękności

Patryk Chilewicz 06.12.2016
Kendall Jenner
Fotografia: LOVE Magazine

Magazyn "LOVE" postanowił nieco odświeżyć wizję kalendarza adwentowego. Zamiast czekoladek dostajemy nie mniej smakowite postaci ze świata mody i popkultury.

Pamiętacie tradycyjne kalendarze adwentowe, jakie rodzice czy dziadkowie kupowali w sklepach? W środku dużej tekturki kryło się wiele czekoladek, które zgodnie z planem powinny być odkrywane dzień po dniu, aż do świąt Bożego Narodzenia. Mało któremu dziecku udało się jednak wytrwać w postanowieniu otwierania jednej bramki dziennie.

Podobnie trudno będzie  kalendarzem, który przygotował magazyn „LOVE”. W ich wersji zamiast słodkości otrzymujemy każdego dnia grudnia - aż do Bożego Narodzenia - film z inną ikoną współczesnego świata mody i popkultury. Krótkie filmiki aż skrzą od seksapilu bohaterek. Każdy z nich wyreżyserował inny twórca, wśród których znajdują się zarówno wybitni fotografowie (Rankin czy Phil Poynter) czy reżyserzy kultowych teledysków (m.in. Hype Williams, twórca „No Scrubs” TLC czy „Gold Digger” Kanyego Westa).

Najważniejszym jednak punktem kalendarzu są oczywiście jego bohaterki. Dotychczas, a więc do szóstego grudnia włącznie, mogliśmy podziwiać już kolejno Bellę Hadid, Irinę Shayk, Ritę Orę, Ireland Baldwin, Kendall Jenner i Stellę Maxwell. Zobaczcie je wszystkie!

"LOVE" postanowiło nieco wydłużyć adwent, który trwa przecież do 24.12, a jego #LOVEadvent trwa przez cały miesiąc, do końca roku kalendarzowego. Możecie śledzić go na stronie akcji. Aż milej w ten mroźny czas!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów