Tak wygląda "najbardziej pożądana dziewczyna na Tinderze". Umówić chce się z nią rekordowa liczba mężczyzn

Anna Respondek 29.08.2017
Tinder
Fotografia: Instagram/tinder

Aplikacja dopasowała do dziewczyny ponad 5400 mężczyzn. Czemu zawdzięcza taką popularność? 

Jazz Egger ma jedynie 20 lat i pochodzi z Austrii. Od zawsze marzyła o tym, aby zostać zawodową modelką. Chcąc spełnić swoje pragnienie zgłosiła się do niemieckiej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych. 

Jazz, która obecnie mieszka w Londynie, jakiś czas temu założyła konto na jednej z najsłynniejszych aplikacji randkowych Tinder. Jak się okazało, w krótkim czasie, dopasowano do niej ponad 5 tysięcy mężczyzn. To rekordowy wynik. Modelka nie może narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej i jak sama przyznaje, wśród odzywających się do niej panów, znajdują się również brytyjscy celebryci.

Na początku to była dla mnie zabawa. Jednak, gdy zobaczyłam ilu mężczyzn jest zainteresowanych znajomością ze mną, wkręciłam się w poznawanie ludzie przez internet. Do tej pory aplikacja dopasowała mnie do ponad 5400 mężczyzn, ale tylko z niektórymi się spotkałam. Podrywali mnie znani biznesmeni i celebryci z Wielkiej Brytanii. Myślę, że stałam się już najbardziej pożądaną dziewczyną Tindera - napisała pod jednym ze zdjęć. 

A Wam, jak się podoba Jazz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów