To najbardziej atrakcyjna kobieta w historii wszystkich rodzin królewskich! Zaskoczeni?

Zuzanna Morska 17.07.2020
Brytyjska rodzina królewska
Fotografia: Gareth Fuller/Press Association/East News

I wcale nie chodzi o żonę księcia Harry'ego, Meghan Markle!

Wytypowano najbardziej atrakcyjną kobietę w historii wszystkich rodzin królewskich. Dla niektórych werdykt z pewnością będzie zaskoczeniem, ale innym trudno będzie się z nim nie zgodzić.

Dodamy tylko, że przeanalizowano kształt i wygląd twarzy członkiń rodzin królewskich z całego świata. Pod uwagę wzięto zasadę złotego podziału, która znana była już w starożytnej Grecji. Zobaczcie, jakie wyniki otrzymano!

To najbardziej atrakcyjna kobieta w historii wszystkich rodzin królewskich

O wnikliwe badanie dotyczące tego, która z kobiet przynależących do rodzin królewskich z całego świata jest najbardziej atrakcyjna, pokusił się chirurg plastyczny dr Julian De Silva.

To właśnie on wziął pod uwagę zasadę złotego podziału stosowaną już przez starożytnych Greków. Na początku jednak zmapował ich twarze. Zastanawiacie się, która z kobiet została okrzyknięta najbardziej atrakcyjną?

Otóż tytuł ten należy się księżnej Dianie! Na tym jednak nie koniec. Bardzo blisko bowiem uplasowały się też inne znane członkinie światowych monarchii.

Na drugim miejscu znalazła się piękna Rania, królowa Jordanii. Trzecie miejsce zajęła księżna Monako, Grace Kelly. Następne miejsca zajęły kolejno Meghan Markle i księżna Kate.

Co sądzicie o wynikach tego badania?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów