To koniec popularnego sklepu z butami online? Przejmuje go obuwniczy gigant

Hanna Skowron 04.07.2018
CCC Deezee
Fotografia: Leszek Zych/East News

Co dalej z uwielbianą przez Polki marką? Jest decyzja. 

Zasady funkcjonowania popularnego sklepu internetowego z butami, Deezee.pl, mogą się wkrótce zmienić. Jak poinformował Business Insider, ponad 51 procent udziałów w spółce obejmie obuwniczy lider CCC.

Zobacz także: Jakie buty powinna mieć w szafie każda kobieta? 

Ale to nie wszystko, bo udziały obecnego w 22 krajach CCC w spółce DeeZee mają się stopniowo zwiększać. W ciągu najbliższych 5 lat osiągną prawdopodobnie całe 100 procent. Wcześniej ta sama firma przejęła równie popularną platformę eobuwie.pl.

DeeZee dla nas to przede wszystkim jeszcze lepszy kontakt ze światem młodszego pokolenia klientek (wiek 15-24). Pozwoli nam skokowo zwiększyć zakres oferty w modnym produkcie skierowanym do tej grupy, a dodatkowo wzmacniamy nasze kanały online - powiedział prezes CCC Dariusz Miłek.

Nowy właściciel marki zamierza ją jednak zachować. Buty, które do tej pory dostępne były jedynie online, teraz mają znaleźć się też na półkach stacjonarnych sklepów CCC. Co więcej, firma chce promować DeeZee za granicą i liczy, że wszystkie zmiany przypadną do gustu wymagającym klientom.

Zobacz także: Buty na wesele - jakie wybrać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów