Fan poprosił Timberlake'a, by wziął na ręce jego dziecko. Reakcja wokalisty podbiła serca internautów

Redakcja 31.07.2017
Justin Timberlake bierze na ręce cudze dziecko
Fotografia: Youtube.com/Michael Hood

Piosenkarz zaskoczył wszystkich zgromadzonych na turnieju gości. 

Justin Timberlake był jedną z wielu amerykańskich gwiazd, która w ostatnim czasie wzięła udział w turnieju golfa "American Century Celebrity Golf Championship". Wydarzenie przyciągnęło rzesze fanów, którzy pragnęli z bliska zobaczyć swoich idoli. Wśród nich był Michael Hood, który uwagę Timberlake'a postanowił zwrócić w bardzo nietypowy sposób, wykorzystując do tego celu syna, Logana. 

Gdy więc Timberlake przechodził obok nich, Hood podniósł synka i zwrócił się do artysty prosząc, aby wziął go na ręce. Po chwili ludzie zgromadzeni na turnieju dołączyli do mężczyzny skandując: "Trzymaj dziecko". Na ich okrzyki nie pozostał obojętny twórca hitu "Can't stop the feeling", który wziął malutkiego Logana na ręce, podniósł go ponad głowę i razem z Stephem Curry'm, zawodnikiem koszykarskiej ligi NBA, zaśpiewał słynny fragment z filmu "Król Lew". 

Aaaaaa sabenya! - zaśpiewali wspólnie z wiwatującym tłumem. 

Pewność, z jaką Justin Timberlake podniósł chłopca, nie powinna dziwić. Piosenkarz i jego żona Jessica Biel są rodzicami 2-letniego synka Silasa Randalla. W jednym z wywiadów udzielonym magazynowi "People" aktorka wyznała, że ich syn jest mini wersją swojego ojca. Dodała również, że są doskonałymi towarzyszami, a najbardziej lubią wspólnie oglądać...golf ;-) 

Justin Timberlake, Jessica Biel i ich syn, Silas
Fotografia: East News

Justin Timberlake, Jessica Biel i ich syn, Silas

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów