Ojciec księżnej Meghan skomentował ciążę córki. "Usłyszałem informację o dziecku w radiu"

Księżna Meghan w czarnym kapeluszu wzruszona podczas wizyty w Hyde Parku w Sydney
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Thomas Markle wciąż nie ustępuje w komentowaniu poczynań swojej córki. Teraz postanowił wyrazić swoje zdanie na temat dziecka Meghan.

Księżna Meghan nie ma łatwego życia z rodziną ze strony swojego ojca. Niedawno Pałac Kensington podał oficjalne oświadczenie o tym, że żona Harry'ego spodziewa się dziecka. To stało się powodem do kolejnych komentarzy ze strony ojca Meghan i jej siostry. I choć słowa Thomasa Markle są poruszające, znów udało mu się wbić szpilę ciężarnej córce. 

Ojciec Meghan o ciąży córki

Thomas Markle nie omieszkał skomentować ciąży swojej córki. Podkreślił, że dowiedział się o tym z radia. Trudno się temu dziwić, od dłuższego czasu Meghan nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Markle opowiedział o swojej reakcji w rozmowie z "Daily Mail".

Stałem w korku, czekając na przekroczenie granicy, kiedy usłyszałem informację o dziecku w radiu samochodowym. Pierwszą rzeczą, o której pomyślałem, był moment, kiedy 37 lat temu trzymałem w ramionach Meghan jako noworodka. Pomyślałem "moje dziecko ma dziecko". Poczułem się dumny.

Sądząc po słowach ojca Meghan, informacja o ciąży księżnej bardzo go poruszyła. Mężczyzna dodał, że bardzo chciałby zobaczyć w przyszłości swojego wnuka. 

W tym momencie przepełniała mnie radość i miłość do mojej pięknej córki i mojego zięcia. Nowe dziecko jest błogosławieństwem i nie mogę się doczekać zobaczenia małej Meghan lub małego Harry'ego - dodał na końcu.

Jesteśmy ciekawi, czy te słowa zmienią coś w relacjach między księżną a jej ojcem. Z pewnością są poruszające. Również siostra Meghan powiedziała, że ma nadzieję, że jej ojciec zostanie zaangażowany w zajmowanie się potomkiem Harry'ego. Myślicie, że księżnej uda się zapomnieć o dotychczasowych przykrościach?

Zobacz także: Dyskryminacja w rodzinie królewskiej! Harry i Meghan nie mogą przekazać dzieciom tytułu książęcego

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie! Ostrzegamy, łatwo nie będzie.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów