Dramatyczny apel ojca księżnej Meghan. "Czyż nie tego chciałby każdy dziadek?"

Zuzanna Morska 04.09.2019
Księżna Meghan, książę Harry i Archie
Fotografia: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Ojciec księżnej Meghan, Thomas Markle, nie poznał jeszcze swojego wnuczka. I właśnie dlatego udzielił mediom wywiadu, w którym wystosował do córki dramatyczny apel.

Nie jest tajemnicą, że księżna Meghan ma napięte relacje z ojcem. Żona księcia Harry'ego jeszcze przed ślubem poprosiła tatę, aby ten zaprowadził ją do ołtarza. Niestety przeszkodziły mu w tym problemy zdrowotne.

Thomas Markle kilkukrotnie wypowiadał się też na temat Meghan w mediach. Wszyscy wiemy, że księżna unika rozgłosu, dlatego też nie spodobało jej się zachowanie ojca i i ich relacje stały się jeszcze bardziej napięte.

Meghan nie utrzymuje z tatą kontaktu, a ten zabiega o względy córki. Zobaczcie, jaki apel do niej wystosował.

Thomas Markle chce poznać wnuka

Synek Meghan i Harry'ego przyszedł na świat w maju tego roku. Thomas Markle wciąż nie poznał swojego wnuka. I postanowił pierwszy raz tak szczerze opowiedzieć o relacji z córką i o tym, że bardzo chciałby zobaczyć Archiego.

Ojciec Meghan udzielił wywiadu dziennikowi "Daily Mail". I to właśnie tu przyznał, że wysłał córce list z życzeniami urodzinowymi, ale nie dostał potwierdzenia, że dotarł on do Meghan.

Opowiedział też o tym, że małego Archiego widział tylko na zdjęciach w sieci.

Chciałbym, żeby przysłali mi zdjęcie Archiego, abym mógł je oprawić i umieścić na ścianie obok zdjęcia Meghan. Czyż nie tego chciałby każdy dziadek? Chciałbym wiedzieć, czy ma słynny nos rodziny Markle - wyznał Thomas Markle.

Uważacie, że księżna Meghan powinna dać mu szansę?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów