Czy to było prawdziwą przyczyną rozstania Aniston z mężem? Nie uwierzycie, na czym przyłapał ją Theroux

Katarzyna Leszczyńska 22.02.2018
Justin Theroux znalazł listy miłosne Brada Pitta do Jennifer Aniston
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się z powodu Brada Pitta? Mąż Jen znalazł zaskakujące zapiski miłosne od Brada.

Po rozstaniu Jennifer Aniston i Brada Pitta wielu fanów wciąż tęskniło za parą i chciało, żeby do siebie wrócili. Łączenie ich przez ludzi i media najwyraźniej nie wpływało korzystnie na ich późniejsze relacje, małżeństwo Pitta z Angeliną Jolie oraz Aniston z Justinem Theroux. Jeszcze nie tak dawno wszyscy byli zaskoczeni decyzją o rozwodzie Pitta, ostatnio natomiast Aniston postanowiła o rozstaniu z Theroux.

Zobacz także: Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem? Fani podejrzewają, że rozwód aktorki to nie jest przypadek

Według najnowszych doniesień medialnych, przyczyną kryzysu w związku Jennifer Aniston i Justina Theroux mogło być jej uczucie do Brada. Informator „Us Weekly” doniósł, że Theroux dwa lata temu znalazł u swojej żony listy miłosne od jej byłego męża, które ta pozostawiła z sentymentu i ukrywała przez dłuższy czas, co wydaje się być bardzo nietypowe. 

Natknął się na stare notatki, które pisał Brad. To były słodkie, małe liściki, w stylu „Wyglądałaś ładnie dziś wieczorem” lub „Już za Tobą tęsknię” – twierdzi informator „Us Weekly”.

Nie spotkało się to oczywiście z aprobatą Justina Theroux. Według doniesień, Jennifer poinformowała męża, że to nic nie znacząca pamiątka. To jednak nie do końca przekonało Justina.

Jen zapewniała go, że to nic wielkiego, ale Justin nie był zachwycony. Miewał takie chwile niepewności – dodał informator.

Według doniesień mediów, znalezione listy stały się przyczyną do kryzysu w związku Aniston. Jak się okazało, chwile niepewności zakończyły się rozstaniem Jennifer i Justina. I to dziwnym trafem niedługo po rozłące Brada i Angeliny. Fani już zacierają ręce i zaczynają snuć teorie spiskowe dotyczące połączenia ich ulubionej pary z lat dziewięćdziesiątych.

Zobacz także: Angelina Jolie o rozpadzie związku Jennifer Aniston. To wyjątkowo mocne i okrutne słowa

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów