The Weeknd po raz pierwszy opowiedział o groupies i małżeństwie. "Kobiety na mnie lecą. Będą dzieci"

Redakcja 13.01.2017
The Weeknd
Fotografia: East News

Artysta bardzo strzeże swojej prywatności. W końcu jednak zdecydował się na udzielenie wywiadu na temat życia prywatnego.

Dzięki piosence "Starboy" i "Earned It", napisanej na potrzeby filmu "50 twarzy Greya" The Weeknd określany jest jako gwiazda najwyższej klasy. Jego życie prywatne intryguje media plotkarskie, jednak muzyk jest raczej ostrożny i nie wiadomo o nim tak dużo, jakby życzyli sobie tego fani. 

Do niedawna był partnerem popularnej modelki Belli Hadid, a kiedy już po rozstaniu Abel wystąpił podczas pokazu Victoria's Secret, media spekulowały, czy między nim a młodą pięknością, która jest jednym z Aniołków, iskrzyło na scenie. Najwyraźniej nie, bo wszystko wskazuje na to, że The Weeknd znalazł sobie już nową, bardziej popularną partnerkę.

Bella i Abel
Fotografia: East News

Muzyka ponad wszystko

The Weeknd udzielił wywiadu magazynowi "GQ", w którym odpowiedział na najbardziej nurtujące fanów pytania. Już sam jego tytuł tekstu napisanego przez Devina Friedmana mówi wiele - "The Weeknd Jest Królem Sex Popu". Być może jest to nawiązanie do twórczości Kanadyjczyka, jednak może to również być sugestia, że Abel ma bogate życie uczuciowe. 

Muzyk wypowiedział się na temat groupies, czyli kobiet, które chcą sypiać ze znanymi muzykami po koncertach. Okazuje się, że The Weeknd nie ma do czynienia z takimi kobietami. Pewnie opisałbyś mnie jako kogoś, kto tak się zachowuje, ale spójrz na mnie. Taki jestem. Nie chodzę do klubów i nie myślę, że jestem najseksowniejszym gościem w lokalu. Jednym powodem, dla którego kobiety na mnie lecą, jest moja praca. Więc wolę się na niej skupić – wyznał w wywiadzie dla "GQ".

The Weeknd przyznał, że nie spieszy mu się do małżeństwa. Co więcej, zawarcie legalnego związku przeraża go. Wydaje mi się, że jestem typem kolesia, który najpierw będzie miał dzieci, a dopiero potem się ożeni. Pierwsze z pewnością będą dzieci – wyznał muzyk. To ważna informacja dla Seleny Gomez, bo to właśnie o niej była mowa na początku. 10 stycznia 2017 roku paparazzi przyłapali ją i Abla na randce. Po kolacji we włoskiej restauracji muzycy przytulali się i całowali na ulicy.

Selena Gomez
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów