Marcelina Zawadzka zastąpi Kurdej-Szatan w "The Voice of Poland"? Jest komentarz TVP!

Marcelina Zawadzka w fioletowej sukience i Basia Kurdej-Szatan w żółtej sukience pozują z dzióbkami na planie programu "Dance, Dance, Dance"
Fotografia: Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Od kilku dni mówi się o tym, że Marcelina Zawadzka ma zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej "The Voice of Poland". Co na to TVP?

Barbara Kurdej-Szatan rozstała się z TVP, której twarzą była od wielu lat. Ta informacja obiegła sieć w błyskawicznym tempie. Ostatnio gwiazda opublikowała nawet szczery wpis na Instagramie, w którym opowiedziała o szczegółach odejścia ze stacji. Nie zobaczymy jej już m.in. w programie "The Voice of Poland", którego prowadzącą była od wielu edycji. Wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi Kurdej-Szatan w tym formacie i są już pierwsze doniesienia.

Zobacz także: Kurdej-Szatan rozstaje się z TVP. Jest oficjalne oświadczenie. "Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną"

"The Voice of Poland": Zawadzka zastąpi Kurdej-Szatan?

W sieci pojawiły się pierwsze spekulacje na temat tego, kto zastąpi Kurdej-Szatan na miejscu prowadzącej "The Voice of Poland". Pogłoski okazały się całkiem oczywiste.

Jedną z największych obecnie gwiazd TVP jest Marcelina Zawadzka. Prezenterka prowadzi m.in.: "Pytanie na śniadanie". Ma już za sobą również debiut w "The Voice of Poland". W 8. edycji muzycznego show przeprowadzała wywiady z uczestnikami za kulisami.

Portal Plejada.pl zapytał TVP wprost o to, kto będzie nową prowadzącą "The Voice of Poland".

Jesteśmy na etapie domykania produkcji przed rozpoczęciem zdjęć do programu. Produkcja jeszcze jest w rozmowach z ewentualnymi prowadzącymi - poinformowali przedstawiciele stacji.

Zapewne już niedługo dowiemy się, kto oficjalnie wystąpi w najnowszej edycji "The Voice of Poland".

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan szczerze: "Nie boję się końca kariery"

"The Voice of Poland" jest na antenie TVP od wielu lat. Niedawno do stacji powrócił też inny kultowy program - "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów