Pokazuje swoje nagie zdjęcia, aby zachęcić ludzi do lepszego życia. Jest na co popatrzeć!

Anna Respondek 13.04.2018
Mężczyzna
Fotografia: Instagram/thenakedman

Takiego ciała nie widziałyśmy już dawno! To dopiero gorące zdjęcia. 

Pokazywać się nago można z różnych powodów. Dla niektórych to praca, inni po prostu kochają "naturalność". Ten mężczyzna postanowił pokazać swoje wysportowane ciało po to, żeby poprawiać ludziom humor i pokazać, że można żyć lepiej. 

Zobacz także: Ten mężczyzna wygląda jak królewicz z bajki! Lubicie "Piękną i Bestię"

Jakiś czas temu na Instagramie pojawił się profil "The Naked Professor". Bardzo szybko zyskał on dużą popularność, obecnie ma niemalże 17 tysięcy obserwujących. Kto stoi za gorącymi zdjęciami? Okazuje się, że to 36-letni mężczyzna, Ben, który ocenie mieszka w Londynie. Pewnego dnia postanowił zacząć publikować swoje nagie zdjęcia. Ben pokazuje się bez ubrań w różnych znanych miejscach. Jedno z jego zdjęć zrobiono przy Big Benie. 

Przez ostatnie trzy lata prowadziłem start-up, który niestety nie działał tak, jak na początku myślałem. To pokazało mi, że część mojego życia nie jest w moich rękach, a to wprowadzało nerwowy stan. Użyłem niepewności, jako czegoś co mnie napędziło. Stworzyłem coś, nad czym mam kontrolę - powiedział Independent. 

Ben przyznał, że nie czuł również seksualnego spełnienia. Często myślał, że to jego wina. W końcu do głowy przyszedł mu świetny pomysł. To właśnie dzięki tym zdjęciom, jego życie się zmieniło. Postanowił więc nastawiać również innych pozytywnie do życia. 

A Wam, jak podobają się zdjęcia? ;) 

Zobacz także: Marzą o tym, żeby dał im mandat. Internautki oszalały na punkcie tego policjanta

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów